Prezervatyvai jau nuo senų laikų viena populiariausia priemonė apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų. Teisingai naudojant jų patikimumas beveik toks pats kaip kontraceptinių tablečių, be to, jie visiškai nekenksmingi sveikatai.

PrezervatyvaiVis dėlto, kai kurie vyrai teigia, kad naudojimasis prezervatyvais atima dalį malonumo, ir dėl šios priežasties pasirenkamos kitokios apsisaugojimo priemonės. Žinoma, prezervatyvai, kaip ir bet kurios kitos kontraceptinės priemonės, turi savų privalumų bei trūkumų.

Prezervatyvai

Prezervatyvai

Prezervatyvų galima įsigyti praktiškai bet kur: prekybos centruose, vaistinėse ar degalinėse. Vis dėlto, reikėtų atkreipti dėmesį į jų gamintoją, ir vengti pirkti tokius prezervatyvus, kurie pagaminti Rytų šalyse. Prezervatyvai, atitinkantys Europos Sąjungos keliamus saugumo reikalavimus, paprastai žymimi raidėmis CE.

Prezervatyvai puikiai tinka ir tiems, kurie gyvena aktyvų lytinį gyvenimą, ir tiems, kurie mylisi rečiau. Sargių galiojimo laikas yra pakankamai ilgas – net dveji metai, tačiau svarbu užtikrinti, kad jie laikomi tinkamai. Nors kai kurie žmonės mano, kad geriausia vieta laikyti prezervatyvus yra piniginė, tačiau i tiesų tai nėra. Reikėtų vengti juos laikyti piniginėje, ar kitoje vietoje, kur trintis neišvengiama. Bene geriausia vieta laikyti prezervatyvus – stalčius arba spintelė – ten pakankamai tamsu bei vėsu, ir jų nepasieks saulės spinduliai, dėl kurių sargiai gali būti pažeisti.

Žinoma, daugumai nepatinka tai, kad tuomet, kai tenka užsimauti prezervatyvą, tenka nutraukti bučinius ir glamones, tačiau prie to galima priprasti. Be to, galima naudoti ir moteriškus prezervatyvus, kuriuos galima įsidėti į makštį dar prieš pradedant glamones. Kai kurie vyrai teigia, kad tokio prezervatyvo naudojimas leidžia patirti daugiau malonumo nei vyriški sargiai.

Prezervatyvas yra vienintelė priemonė, galinti apsaugoti nuo lytiškai plintančių ligų. Prezervatyvas tiesiog nepakeičiamas tiems, kurie neturi pastovios partnerės ir karts nuo karto pasiduoda nuotykiams bei atsitiktiniams lytiniams santykiams.

Prezervatyvus galima rinktis iš daugybės rūšių, taigi, kiekvienas tikrai gali išsirinkti tokius, kurie atitiks individualius poreikius. Prezervatyvų kaina mėnesiui, gyvenant aktyvų lytinį gyvenimą, labai panaši kaip ir kitų kontracepcijos priemonių, tačiau bene didžiausias prezervatyvų pliusas yra tai, kad jie visiškai nekenksmingi, neišderinantys menstruacijų ciklo bei neturintys jokios įtakos vaisingumui.

Kiekvienas pasirenka tokias kontracepcijos priemones, kurios atitinka individualius poreikius. Prezervatyvai turi savų privalumų bei trūkumų, tačiau ji puikiai tinka praktiškai visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar sveikatos būklės.

Viena dažniausiai naudojamų kontracepcijos priemonių – prezervatyvai, kurie padeda apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų. Jie naudojami jau nuo gilios senovės, ir per daugelį gaminimo metų, šiandien jie gerokai patobulinti, saugūs, tačiau taip pat ir pakankamai ploni, netrukdantys mėgautis meilės malonumams. Nors tai – pakankamai saugi kontracepcijos priemonė, tačiau jie bus patikimi tik tuo atveju, jei bus naudojami teisingai. Tačiau, kyla klausimas, kaip tai užtikrinti?

Viskas prasideda nuo to, kokie prezervatyvai pasirenkami. Šiandien jie parduodami tikrai daugelyje vietų: prekybos centruose, vaistinėse, degalinėse, spaudos kioskuose, o taip pat ir internetu. Kad ir kur nuspręstumėte pirkti prezervatyvus, įsitikinkite, kad jie pagaminti ne rytų šalyse, ir pakuotė pažymėta raidėmis CE, kurios reiškia, kad prezervatyvai atitinka saugumo standartus. Taip pat galite atkreipti dėmesį į gamintoją, kurių vienas patikimiausių yra Durex.

Kitas dalykas yra tai, kur laikomi prezervatyvai. Tikrai nemažai vyrų įpratę juos nešiotis piniginėje, nes mano, kad tai – geriausia išeitis, kadangi prezervatyvus visada turės su savimi. Vis dėlto, prezervatyvai piniginėje yra nuolat veikiami trinties, todėl gali būti, kad po kurio laiko jie jau bus netinkami naudoti. Vis dėlto geriausia vieta laikyti prezervatyvus yra namai, vėsi ir saulės spinduliams nepasiekiama vieta. Tai gali būti ir stalčius, ir spintelė.

Atliktos apklausos rodo, kad beveik dvidešimt procentų vyrų prezervatyvų pakuotę atplėšinėja dantimis, o taip, be abejo, gali būti pažeisti prezervatyvai.

Tikrai gana dažnai prezervatyvas plyšta tais atvejais, kai jois paprasčiausiai būna užmautas ne ta puse. Taip gana dažnai nutinka, kai prezervatyvas maunamas tamsoje, taigi, to derėtų vengti. Pasitaiko ir tokių atvejų, kad sargisplyšta dėl to, kad būna parinktas netinkamas dydis. Nors dauguma prezervatyvų gaminami standartinio dydžio, tačiau šiandien tikrai galima rasti ir mažesnių, ir didesnių prezervatyvų, kurie tikrai atitiks asmeninius poreikius. Kad ir kaip būtų keista, tačiau dažniau plyšta per dideli, o ne per maži prezervatyvai.

Taip pat nederėtų pamiršti, kad vos tik išsiliejus sėklai reikėtų ištraukti varpą, nes vėliau varpa suminkštėja ir sėkla gali išsilieti į makštį.

Nors šios visos taisyklės tikrai yra pakankamai elementarios, tačiau gana dažnai pamirštamos. Vadovaukitės šiais patarimais, ir tikrai galėsite būti užtikrinti, kad meilės malonumais mėgausitės saugiai.

IDFirst Name
Last NameProfession
1.JohnDoeEntrepreneur
2.ShaneTrippWriter
3.GrootWillWeb Designer
4.JemmaKindleRobot

Daugiau vaizdų 

Nuo „Gutenberg 0.5.0“ dabar galite vilkti paveikslėlius tiesiai į paveikslėlių bloką, kaip esate įpratę naudoti vaizdiniame redaktoriuje. Be to, su „ContentBerg“ galima naudoti kelis naujus išlyginimus.

Toliau pateikiame paveikslėlį, kuriam nustatyta išlyginti per visą plotį, kuris veikia su mūsų Pilno pločio posto stiliumi.

At a beautiful island off the North East Coast of the country.

Be standartinės blokinės citatos, kurią naudojame jau daugelį metų, jie taip pat turi naują traukiamąją citatą. Taip, ištraukiamosios citatos skiriasi.

Tiesiog svyruoja, kad jis būtų sulygiuotas į kairę.

Taip pat malonu matyti keletą blokų išdėstymo variantų. Jau daugelį metų standartiniame vizualiniame redaktoriuje galima lygiuoti kairėn, centruoti, lygiuoti dešinėn ir nepriskirti jokio lygiavimo.

Pagal „Gutenberg WordPress“ redaktorių taip pat galite lygiuoti plačiai (kaip parodyta toliau) ir per visą plotį. 

Blokai yra puikus naujas įrankis kuriant įdomų turinį. Naudodami blokus galite įterpti, pertvarkyti ir stilizuoti daugialypės terpės turinį turėdami labai mažai techninių žinių.

Vienintelis blokas yra gražus – patikimas, aiškus, atskiras. Atraskite galimybę lanksčiai naudoti multimediją ir turinį, vieną šalia kito, vadovaudamiesi savo vizija.

Daugiau „Gutenberg“ blokų

„Gutenberg“ yra naujų mygtukų, kurie veikia iškart po įdiegimo su „ContentBerg“. 

Dabar „Gutenberg“ galima naudoti kaip įskiepį, o netrukus jis bus įdiegtas pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ 5.0 versijoje. Klasikinis redaktorius prireikus bus prieinamas kaip įskiepis.


Nesvarbu, ar jums tai patinka, ar ne, „Gutenberg“ bus įdiegta į „WordPress 5.0“. Pasistenkite būti jo dalimi.

Smashing Mag

Beautiful Cover Image!