Apie vaizdo kameras

Kiekvienas norime apsaugoti savo turtą nuo įsibrovėlių bei namuose jaustis saugiai. Išties nemalonu, kai ilgapirščiai apšvarina namus ir sukelia nemažai nuostolių. Tad kaip užkirsti kelią vagystėms bei sumažinti įsilaužimo į namus pavojų? Ko gero geriausias būdas tai padaryti yra įrengti apsaugos sistemą. Egzistuoja įvairios apsaugos sistemos: radiobanginės sistemos, sirenos, magnetiniai kontaktai, stiklo dūžio, smūgio jutikliai, judesio davikliai, centralės, priešgaisrinės sistemos ir panašiai. Tačiau norėčiau plačiau pakalbėti apie vaizdo stebėjimo sistemą.

vaizdo kamerosVaizdo stebėjimo sistema yra viena efektyviausių apsaugos sistemų. Vaizdo kameros leidžia stebėti vieną ar kelis objektus, nutolusius įvairiais atstumais tiek nuo stebėjimo vietos, tiek vieniems nuo kitų. Vaizdo kamerų pagalba stebimos teritorijos ar patalpos, kurių vaizdai perduodami į norimą vietą. Šiuo metu labiausiai paplitusios skaitmeninės vaizdo kameros, kurios vaizdą perduoda internetiniu tinklu. Tad norimą objektą galėsite stebėti visur, kur bus kompiuteris su įvestu interneto ryšiu.

Tačiau norint būti užtikrintiems dėl saugumo ir siekiant kuo geriau apsaugoti savo turtą, patartina apsaugos signalizaciją prie saugos tarnybos centralizuotų stebėjimo sistemų. Tokiu būdų įsilaužimas užfiksuotas bus greitai, bei didelė tikimybė, kad įsilaužėliai bus pagauti įvykio vietoje.

Naudinga vaizdo kameras įrengti ne tik namo viduje, bet ir stebėti namo kiemą. Itin patartina vaizdo kamerą įrengti prieš garažą, taip busite apsaugoti nuo galimos automobilio vagystės. Šiais laikais vagišiai įsigudrina nuvaryti automobilį net tuomet kai namuose yra šeimininkai. Nepamirškite ir to, kad vaizdo kamera yra puiki prevencinė priemonė, kuri atbaido nusikaltėlius. Kam rinktis namus apiplėšimui su apsaugos sistema, kai galima pasirinkti apiplėšimo vietą be jos.

Vaizdo kamera padeda apsaugoti automobilį ne tik nuo vagių, bet ir nuo mūsų pačių. Skamba keistai? Tačiau egzistuoja parkavimo sistema su vaizdo kamera, kurios pagalba galima itin saugiai parkuoti automobilį. Naudodamiesi parkavimo sistema sumažinsite automobilio galimybe būti pažeistam parkavimo metu. Ši sistema parkavimą ir manevravimą palengvina tuo, kad buferiuose yra įrengiami specialūs ultragarsiniai jutikliai, kurių dėka ekrane matysite tikslią informaciją apie kliūtį ir atstumą iki jos. Kitaip tariant sėdėdami prie vairo galite matyti galinį vaizdą bei girdėti įspėjamuosius pypsėjimus. Jei kliūtis artėja girdėsite dažnėjančius pyptelėjimus, o kliūčiai atsiradus itin arti ištisinį garso signalą. Verta paminėti, kad sistemoje įrengta kamera yra atspari smūgiams, vandeniui bei vibracijai. Taip pat ji yra pritaikyta prastam apšvietimui, o tai itin palengvina parkavimą tamsiu paros metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>