Tunikos: kokį raštą rinktis?

Jei norite pabrrėžti privalumus ar užmaskuoti trūkumus, neužtenka vien tik pasirinkti drabužius pagal savo figūros tipą. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kokiu raštu margintos tunikos, palaidinės ar suknelės: įvairūs raštai gali padėti užmaskuoti tam tikrus trūkumus.

tunikosTunikos gali būti dėvimos ne tik prie kelnių ar džinsų, bet ir prie storesnių pėdkelnių ar tamprių – kadangi tunikos  pakankamai ilgos, būsite tikros, kad apatiniai nesimatys. Tai – puiki suknelės alternatyva tiek ir šiltais, tiek ir vėsesniais orais. Kadangi jų galima rasti margintų įvairiausių raštą, atkreipkite dėmesį į tai, kokie raštai jums labiausiai tinka:

Jei jūsų figūra kriaušės formos (klubai platesni nei viršutinė kūno dalis), rinkitės tokias tunikas ir palaidines, kurių viršus ryškesnis ar šviesesnis nei apačia. Viršutinė tunikos dalis gali būti dekoruota įmantriais raštais arba raukiniais, o apačia – vienspalvė, idealiu atveju – tamsiai mėlyna ar juoda. Galite pasinaudoti dryžuotų drabužių gudrybe: turbūt visos žino, kad horizontalios linijos optiškai prideda apimties, o vertikalios – lieknina, todėl jums puikiai tiks tunikos, kurių viršus dekoruotas horizontaliomis linijomis, o pačia – vertikaliomis.

Jei figūra obuolio tipo (atsikišęs pilvukas, gana siauri klubai, plati viršutinė dalis), rinkitės tunikas, margintas smulkiais raštais, pavyzdžiui, smulkiomis gėlytėmis ar linijomis. Taip pat tiks tokios pat spalvos palaidinės ar tunikos ir  kelnės: reikėtų vengti didelių kontrastų, nes taip dar labiau išryškėja trūkumai.

Jei jūsų platūs pečiai, nepabrėžkite viršutinės kūno dalies – rinkitės vienspalvius, neryškius  audinius. Jums tiks tunikos, kurios viršus tamsesnis nei apačia. Taip pat galite rinktis juodos ir baltos spalvos derinį: viršų (pavyzdžiui, palaidinę, tuniką ar švarkelį) rinkitės juodos spalvos, o kelnes ar sijoną – baltos.

Jei jūsų figūra smėlio laikrodžio tipo (proporcinga figūra, ryški liemens linija), pabrėžkite privalumus. Galite rinktis tokios pat spalvos kelnes ir palaidinę, Jums puikiai tiks raštuoti, languoti bei dryžuoti drabužiai, net ir pasirinkusios horizontalius dryžius, tai figūros "nesugadins".

Jei esate labai smulki, pasirinkusi smulkius raštus rizikuojate atrodyti vaikiškai. Rinkitės tokius drabužius, kurie marginti stambiais raštais, pavyzdžiui, stambiomis gėlėmis, taip pat tiks stambūs dryžiai ir kontrastingos spalvos.

Taigi, perkant naujus drabužius reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į drabužio dydį, jo išmatavimus, bet ir įvertinti, kas tinka jūsų figūros tipui – taip apsidrausite, kad drabužis gali jums netikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>