Daugiau iš šio mažiau sveiki salamandra melavo jūrų kiaulytės daug per griežtai circa arklys apklijuotas taip nekaltai ne grubus galingai griežtas sklypo gyvenimą. Ypač naujiems namams taikomi kiek įmanoma griežtesni pastatų projektavimo ir statybos standartai.

Bakstelėdami, slinkdami ir braukdami telefonu tikriausiai nesusimąstote apie tai, kad jūsų programos vartoja elektros energiją – tik apie tai, kad jos mažina jūsų baterijos veikimo laiką.

Tai įtraukiantis dalykas. Jis teikia vilties. Ji stumia siužetą į priekį.

Tik ketvirtadalis jaunų suaugusiųjų yra finansiškai raštingi. Nenorite jų užversti baisiais patarimais.

Prieš spragtelėdami, nusivylę, kad užsiminiau apie tokį praktišką ir nuobodų dalyką kaip laiko valdymas, išklausykite mane. Mano tikslas nėra sugniuždyti jūsų nuotaiką.

Dabartinis mobilusis debesis

Kai kurių tyrimų duomenimis, vidutinis JAV „iPhone“ savininkas per mėnesį naudoja 1-2 gigabaitus LTE duomenų. Šie duomenys kainuoja neaiškią energijos kainą, nes jos tiesiogiai nematome.

Negalite kreiptis į savo kolegas iš šios pramonės šakos, nes jie jums pasakys tik tai, kad jie ją žudo, triuškina, keičia pasaulį.


Laimės hipotezė

Šios paprastos apklausos priemonės atrodo patikimos. Tačiau, pasak psichologų, laimė ir pasitenkinimas gyvenimu nesutampa. Pasitenkinimas gyvenimu turi kognityvinį komponentą – žmonės turi atsitraukti, kad įvertintų savo gyvenimą, o laimė atspindi teigiamas ir neigiamas emocijas, kurios svyruoja.

Kitaip tariant, laimė gali būti elementas, pasiekiamas:

Vaizdas turėtų būti tamsus ir neturėti daug kontrastingų kraštų.
Tekstas turi būti baltas — drįstu rasti priešingą pavyzdį, kuris būtų švarus ir paprastas. Rimtai. Tik vieną.
Patikrinkite jį kiekviename ekrano / lango dydžio ekrane, kad įsitikintumėte, jog jis yra įskaitomas.

Herojaus kelionės iššūkiai ir kova egzistuoja ne veltui: Jie padeda jums ir jūsų verslui augti.

„Hip“ ir „Instagrammy“, bet šiek tiek sunkiai skaitomas.

Beveik visą šio proceso metu sunaudojamą energiją patiria jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjas bazinėje stotyje, kuri yra dalis didžiulio tokių bokštų tinklo, išsidėsčiusio įvairiose šalyse, kad nebūtų aprėpties spragų. Tokiam išsiplėtimui reikia didžiulių energijos kiekių.

Pirmasis metodas siekiant sėkmės

Amerikos efektyvaus energijos vartojimo ekonomikos taryba 2012 m. atliktame tyrime apskaičiavo, kad duomenų perdavimo poveikis energijai yra daug didesnis, nei anksčiau manyta.

Realiai vienam sunaudotų duomenų gigabaitui tenka apie 5,12 kilovatvalandės. Taip pat atskleista, kur patiriama didžioji dalis šių išlaidų: debesijos paslaugų teikėjai.

Dirbti itin daug valandų kiekvieną savaitės dieną iš pradžių gali atrodyti įdomu, tačiau tai visada veda prie perdegimo.

Svajingi veiksniai

Norėdami, kad visi būtų vieningi ir turėtų tinkamas paskatas, turime atlikti keletą dalykų:

Grąžinti pinigus investuotojams. Mūsų investuotojai padarė didžiulį statymą už mus ir nusipelnė gauti didelę grąžą.
Grąžą darbuotojams. Mūsų komanda, investuodama savo laiką, per daugelį metų taip pat padarė didelį statymą už mus. Jie taip pat nusipelnė grąžos.
Akcijų pasirinkimo sandoriai. Jei neketinome parduoti įmonės, darbuotojams suteikti akcijų pasirinkimo sandorius nebuvo prasmės. Mums reikėjo naujo būdo, kaip komanda galėtų dalytis verslo sėkme.

„Pirmenybėmis pagrįsta“ perspektyva prasideda nuo idėjos, kad žmonėms geriau sekasi, kai jų realybė geriau atitinka tai, ką jie patys laiko svarbiu dalyku.

Taigi pirmenybėms būdingas pažintinis „vertybinis“ komponentas: jos atspindi gerai informuotų ir apgalvotų žmonių idėjas apie tai, kas yra geras gyvenimas, o ne tik jų elgesį rinkoje.

Skaitykite: 20 energijos priemonių

Tai nesutampa su subjektyviu pasitenkinimu gyvenimu. Prisiminkime pavyzdį, kai pacientai, sergantys uždarumo sindromu, nurodo didelį pasitenkinimą, nes jie prisitaikė prie savo padėties. Tai nereiškia, kad jie to nenorėtų.

Taigi, energijos vartojimo efektyvumo didinimas priklauso nuo tinklų ir debesijos paslaugų teikėjų.
Kiekvienas megabaitas kainuoja, net jei jis nėra lengvai pastebimas, bet tai lengva pamiršti. Nuo individualaus kūrėjo iki debesų kompiuterijos prieglobos paslaugų teikėjo – svarbiausia, kad energijos vartojimo efektyvumo klausimai būtų žinomi ir už juos atsakingi.

Perduota jums

Tikiuosi, kad šių istorijų kontrastas padės išryškinti tai, ko išmokome:

Šviesa ateina iš dangaus.
Išmanieji telefonai labai eikvoja energiją.
Įsigykite ContentBerg savo tinklaraščiui.

Kuo lengvesnė idėja, tuo greičiau ji bus įgyvendinta ir tuo greičiau pajusite, ar turėtumėte toliau eiti tuo pačiu keliu.

Mielai jums parodysime, kaip puikiai užsidirbti pragyvenimui iš rašytojo darbo. Įrašykite savo el. pašto adresą į toliau pateiktą laukiančiųjų sąrašą, kad pirmieji sužinotumėte, kai vėl atversime duris naujiems studentams.