Superkame automobilius

Kartais tenka atsisveikinti su senu automobiliu. Tai gali lemti daugybė priežasčių: automobilį pernelyg dažnai tenka remontuoti, jo remontas per daug brangus, automobilis nėra pakankamai ekonomiškas ir t.t. Kartais rasti pirkėją būna tikras iššūkis – atrodo, kad skelbimus sudedame į visus įmanomus skelbimų portalus, tačiau pirkėjas kaip neatsiranda, taip ir neatsiranda. Ką daryti tokiu atveju? Parduoti automobilį į metalo laužą? Ne visada reikia griebtis tokių drastiškų priemonių. Žiūrinėjant skelbimus, kartais akis užkliūva už skelbimo, kurio antraštė skelbia – "superkame automobilius". Ką tai reiškia? Ar tikrai galima parduoti bet kokį automobilį, neieškant pirkėjo? Dažnaiautomobilių supirkėjai automobilius superka palankia kaina pardavėjui, taigi, dažnai tai tampa geriausiu sprendimu. Dažnai gana sudėtinga parduoti tvarkingą automobilį, o ką jau kalbėti apie tokį, kuris turi trūkumų… Taigi, ką reikėtų daryti? Paprastai  automobilių supirkėjai turi ir savo internetinį puslapį, kuriame apsilankę galite sužinoti, už kokią kainą gali būti nupirktas jūsų automobilis. Jums reikia užpildyti anketą, kurioje prašoma nurodyti automobilio duomenis ir kainą, už kurią norėtumėte parduoti automobilį. Paprastai jau gana greitai sulaukiama atsakymo – darbuotojai įvertina, ar gali nupirkti automobilį jūsų siūloma kaina ir apie tai informuoja telefonu ar elektroniniu laišku.  Taigi, tai visai paprasta.

Superkame automobilius

Kokie automobiliai gali būti superkami? Paprastai superkami bet kokios būklės automobiliai. Perkami ne vien tik geros būklės automobiliai: gali būti daužti automobilių stiklai, automobiliai gali būti nebevažiuojantys, nepraėjętechnikinės apžiūros ir t.t. Paprastai vienintelis reikalavimas, kokie automobiliai gali būti superkami – tai pagaminimo metai. Dažnai tai būna vienintelis kriterijus, kokius automobilius galima supirkti. Paprastai internetiniame puslapyje būna nurodyta, kelintų pagaminimo metų gali būti superkami automobiliai, pavyzdžiui, nurodoma, kad "superkame automobilius nuo 1991 iki 2006 metų". Tai, žinoma, tik pavyzdys. Kiekvienas automobilių supirkėjas gali siūlyti įvairias sąlygas, tačiau dažnai čia parduoti automobilį apsimoka labiau nei parduoti pirkėjui, kurį rasite patys. Dažnai automobilių supirkėjai nuperka automobilius pačia geriausia kaina, taigi, pardavėjui dėl to nebereikia sukti galvos.

Kartais senas automobilis, kuriuo jau nebevažinėjama, gali tik trukdyti, pavyzdžiui, jei jis stovi kieme, jis tik užima vietą, ir kiti namo gyventojai ne visada randa vietos, kur pasistatyti automobilį. Jei turite garažą, jis taip pat tik užima vietą, ir ten negalite pasistatyti naujo automobilio. Taigi, jei norite parduoti automobilį greitai ir geriausia kaina – automobilių supirkėjai – bene geriausia išeitis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>