Stiklas – ne tik langams

Nusprendę atnaujinti būsto ar biuro interjerą, daugelis suka galvas, ką daryti, kad patalpa atrodytų šiuolaikiškai ir moderniai. Tam tikslui įgyvendinti puikiausiai gali pasitarnauti įvairūs stiklo gaminiai bei veidrodžiai. Daugelis nustemba sužinoję, kiek daug galimybių yra panaudoti stiklą ar veidrodžius interjere: tai ne tik įprastos dušo kabinos, bet ir turėklai, stiklinės pertvaros ir durys, stiklo stogai, lentynos, stalai ar netgi stiklinės virtuvės sienos.

stiklo-gaminiaiKo gero, įprasčiausi stiklo gaminiai lietuvių akims vis dar yra dušo kabinos. Dušo kabiną patyrę meistrai gali pagaminti pagal kiekvieno kliento poreikius, todėl ją galima projektuoti net nestandartinėse erdvėse. Gana neįprastai atrodo stikliniai turėklai, nes daugelis mano, jog šie turėklai gali labai lengvai sudužti. Stikliniai turėklai gaminami iš storesnio stiklo, o klientui pageidaujant iš itin tvirto stiklo laminato, todėl yra tokie pat patikimi kaip ir tradiciniai mediniai turėklai. Laiptai, terasos ar balkonai su šiais turėklais atrodys elegantiškai, lengvai ir visuomet gaus maksimalų kiekį natūralios šviesos.

Itin moderniai atrodo stiklas virtuvėje. Pavyzdžiui, sieną padengus vientisu stiklu žymiai supaprastės sienos valymas, nes nebereikės vargti kaip valant nešvarumus iš tarpų tarp plytelių. Galima pasirinkti iš plačios spalvų paletės arba ant sienos perkelti savo pageidaujamą paveikslą taip sukuriant unikalų įvaizdį. Įspūdingai ir elegantiškai atrodo stiklinės lentynos. Jos ne tik dailios, bet ir yra labai funkcionalios bei praktiškos. Stiklo gaminiai yra ilgaamžiai, atsparūs aplinkos poveikiui, todėl, priešingai nei įprastos medinės lentynos, nesideformuoja nuo daiktų svorio ir nepraranda spalvos nuo saulės šviesos ar drėgmės.

Įsirengiantys nuosavą namą vis dažniau renkasi visą stogą ar tik dalį jo dengti ne įprastu čerpių stogu, o stiklu. Tokie stogai gaminami iš grūdinto stiklo, laminuoto stiklo arba stiklo paketų, todėl net reikliausias klientas gali rasti sau tinkamiausią variantą. Stiklinis stogas puikiai atrodo bet kuriuo paros metu ar sezonu. Dieną stiklinis stogas užlies viršutinį aukštą saulės šviesa. O jei dar interjerui pagyvinti pakabinti keli veidrodžiai, galima sukurti tikrai įspūdingą šviesos žaismą. Sutemus pro stiklinį stogą galima jaukiai įsitaisius stebėti žvaigždes, kas yra itin malonu šaltuoju sezonu, kai ne itin norisi eiti į lauką.

Taigi stiklo gaminių bei jų panaudojimo būdų įvairovė yra išties didelė. Todėl pasitelkus vos kelias stiklines detales ar veidrodžius galima smarkiai pakeisti savo būsto ar biuro interjerą ir sutikti jam naujų spalvų. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>