Starlike.lt – greičiau ir patogiau

Šiandien gyvename "pilnu tempu", ir ne visada randame laiko net ir elementariems dalykams, pavyzdžiui,apsipirkinėjimui. Internetinė parduotuvė Starlike užtikrina, kad dabar jums apsipirkinėti bus dar patogiau ir užtruksite dar mažiau laiko. Kodėl reikėtų pirkti internetu?

StarlikeVisų pirma, tai padeda sutaupyti: avalynė, viršutiniai drabužiai, suknelės, aksesuarai, apatiniai drabužiai internete kainuoja kur kas pigiau, todėl galite sutaupyti. Mažesnė kaina tikrai nereiškia, kad drabužiai aravalynė yra prastesnės kokybės: internetinės parduotuvės išlaikymas paprastai kainuoja pigiau nei nuomotis prekybos vietą, todėl pardavėjai gali pasiūlyti didesnį prekių asortimentą už mažesnę kainą. O tai tikrai aktualu kiekvienam. Dar vienas svarbus dalykas – tai laiko taupymas. atsiminkite, kiek paskutinį kartą apsipirkdami prekybos centre sugaišote laiką? Tikriausiai tai užtruko tikrai ilgiau nei vieną valandą ar dvi.

Tuo tarpu apsipirkdami internetinėje parduotuvėje, pavyzdžiui, Starlike.lt, tikrai sugaišite nedaug laiko, be to, galėsite būti tikri, kad prekės bus pristatytos greičiau nei perkant iš užsienio pardavėjų. Nors perkant iš Kinijos internetinių parduotuvių, galite būti sužavėti žemomis kainomis, tačiau dažnai pristatymas kainuoja kur kas brangiau nei pačios prekės: avalynė, viršutiniai ar apatiniai drabužiai, taigi, išleisite praktiškai tiek pat pinigų, kiek ir pirkdami iš lietuviškų internetinių parduotuvių, o ir laukti gali tekti daug ilgiau. Perkant lietuviškose internetinėse parduotuvėse, pavyzdžiui, Starlike.lt, būsite tikri, kad prekes gausite greičiau nei per savaitę, tai užtruks kelias darbo dienas, taigi, jei užsisakysite drabužius, pavyzdžiui, sekmadienį, trečiadienį jau tikrai galėsite tikėtis siuntinio.

Prekės gali būti pristatomos į namus ar į kitą pasirinktą vietą, pavyzdžiui, darbovietę, taigi, jums nereikės rūpintis, ar prekių pristatymo metu tikrai būsite namuose.

Starlike.lt užtikrina, kad prekės, kurių dydis netiks, gali būti pakeičiamos kitomis, tačiau, kol gausite kitą prekę, tau užtruks šiek tiek laiko, nes jums reikės išsiųsti prekę ir laukti kitos, todėl prieš perkant įsitikinkite, kadnurodyti matmenys tikrai jums tiks. Galite išsimatuoti savo apimtis ar išmatuoti jums tinkančių drabužių ilgį ir plotį bei palyginti, ar tai atitinka siūlomų drabužių išmatavimus. Taip pat reikėtų žinoti, kad gali būti grąžinamos tik tokios prekės, kurios nebuvo dėvėtos, skalbtos ar išpurvintos, taip pat turėtų būti su etikete ir grąžinamos ne vėliau nei po 14 dienų, taigi, jei jums netiko, pavyzdžiui, avalynė, nedelskite ir prašykite pakeisti dydį ar grąžinti pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>