Stalo puošimas – kai ruošiatės vestuvėms

Artėjant vestuvių dienai, reikia apgalvoti daugybę dalykų: kokią patalpą šventei išsirinkti, kokius gėrimus ir kokį maistą užsakyti, taip pat apgalvoti, ar šventė bus teminė, kokias dekoracijas išsirinkti ir kaip papuošti stalą. Stalo puošimas yra tikras menas. Nepakanka vien tik stalą užtiesti balta staltiese, reikėtų pasirūpinti ir įvairiomis dekoracijomis ir t.t.

stalo puošimasStalas kartais gali būti geroki apkrautas maistu, gėrimais, o taip pat ir lėkštėmis bei puodeliais. Žmonėms, kurie atneša maisto svečiams, ne visada lieka pobūvio salėje visos šventės metu, todėl torto ir kavos patiekimu tenka rūpintis kažkam kitam. Tai gali sudaryti šiek tiek nepatogumų, todėl bene geriausia išeitis – kavos aparatai. Kiekvienas svečias gali pasirinkti tokią kavą, kurią mėgsta labiausiai, o taip pat ir pasisaldinti pagal savo skonį. Kavos aparatai užtikrina, kad jums nereikės stalo apkrauti puodeliais, šaukšteliais ir cukrinėmis. Be to, kavą mėgsta tikrai ne visi, tad tenka klausinėti, kas pageidaus kavos ir kokio stiprumo. Taigi, kavos aparatai – viena geriausių išeičių tiems, kurie rūpinasi, kad šventės metu visi gautų tai, ką mėgsta, ir į tai neįdedant daug pastangų.

Stalo puošimas gali užtrukti šiek tiek laiko, taigi, jei neturite laiko tuo pasirūpinti patys, visada galite prašyti šeimininkių pagalbos, kurios ruošia maistą. Taip sutaupysite nemažai laiko. Jei jaudinatės, kad stalas bus papuoštas ne pagal jūsų skonį, tuomet galite iš anksto aptarti, kaip stalas bus puošiamas. Jei šventė bus teminė, galite patys pasirūpinti dekoracijomis ir jas perduoti asmenims, kurie puoš salę ir stalą. Dažnai stalas puošiamas įvairiausiomis sezoninėmis gėrybėmis. Pavyzdžiui, jei švenčiate vestuves pavasarį, stalas gali būti puošiamas beskleidžiančiomis lapus medžių šakelėmis, pavasarinėmis gėlėmis, jei rudenį – stalas gali būti puošiamas spalvingais rudeniniais lapais ir prinokusiais obuoliais. Žinoma, tai – tik elementarūs pavyzdžiai. Stalas gali būti puošiamas taip, kaip leidžia Jūsų vaizduotė, tačiau stenkitės stalo per daug neapkrauti dekoracijomis.

Žinoma, stalo puošimu galite pasirūpinti ir patys, tačiau tai sudaro papildomų rūpesčių: pagalvokite, kur bus jūsų svečiai, kol puošite stalą, ar turėsite laiko į šventės vietą atvykti pirmi ir t.t. Vis dažniau jaunieji atsisako tai daryti patys, ir stalo bei salės puošimą patiki specialistams, kurie išmano savo darbą, ir rezultatas paprastai būna puikus, tačiau jei nerimaujate, ar viskas bus taip, kaip norite jūs, prieš tai aptarkite kiekvieną smulkmeną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>