Sodybos kaime

Lietuvoje yra daugybė gražių gamtos kampelių, kuriuose galima puikiai praleisti laiką ir pailsėti. Ne tik žaliuojančiais miškais galime didžiuotis. Nuostabūs ežerai, upės ir upeliai sukuria nepakartojamą kraštovaizdį, kuris užburia visus čia apsilankiusius. Poilsis prie ežero visada žada daug puikių akimirkų. Viena iš labiausiai lankomų vietų Lietuvoje – Gražutės regioninis parkas. Jame tyvuliuoja Antalieptės marios, kurios yra švariausios ir pačios gražiausios visame Zarasų rajone. Tai puiki vieta maudynėms.

Sodybos kaimeMūsų šalyje klesti kaimo turizmas. Kiekvienais metais vis daugiau poilsiautojų renkasi poilsį prie ežero. Tam puikiai tinka sodybos kaime. Vaizdingas kraštovaizdis, grynas oras, tyras vanduo ir nepamirštamos akimirkos ilgai išliks Jūsų atmintyje. Tik nepamirškite fotoaparato! Būtinai įamžinkite puikias atostogų akimirkas. Ištisus metus galima mėgautis turiningu poilsiu gamtoje. Bet kuriuo metų laiku rasite įvairių pramogų: vandens pramogos, plaukiojimas valtimi, slidinėjimas, ekskursijos, pažintis su kaimo istorija ir architektūra. Karštomis vasaros dienomis poilsiaujant prie ežero labai smagu plaukioti valtele. Tai ne tik atgaiva nuo vasariškų karščių, bet ir įdomi ekskursija, kurios metu apžiūrėsite apylinkes. Žvejybos mėgėjai gali užsiimti žvejyba ir turiningai praleisti dieną. Mėgstantys pasivaikščioti nustebs kiek daug miško gėrybių galima rasti miškuose ir pievose. Prasidėjus žemuogių ar mėlynių sezonui prisirinksite šviežių uogų, o rudenį laukiami grybautojai.

Poilsis prie ežero ypatingai vertinamas šeimų su vaikais. Čia mažiesiems būna įrengtos maudynėms skirtos vietos, žaidimų aikštelės ant smėlio ar žaliuojančios pievos, įdomūs žaidimai ir kitos pramogos. Be to, labai dažnai gamtoje mažieji poilsiautojai pamato retų paukščių, miško žvėrelių ar įvairiaspalvių žuvyčių. Tai jiems smagus nuotykis, kurį jie prisimins dar labai ilgai ir grįžę pasakos visiems savo draugams. O suaugusieji gali pailsėti grožintis gamta ar pasikaitinti pirtyje. Sodybos kaime kviečia išsikepti gardų kepsnį, žuvį ar šašlyką. Įrengtose laužavietėse patys galėsite pasigaminti pietus ar vakarienę. Malkomis dažniausiai pasirūpina sodybos šeimininkai, bet geriau paklausti iš anksto, kad atvykus netektų patiems ieškoti malkų.

Poilsiaujantys gamtoje turi puikią progą šauniai praleisti savo atostogas ar kelias laisvas dienas. Pavargę nuo įtempto gyvenimo ritmo ir miesto triukšmo lankytojai kaimo turizmo vietose atras ramybę, o po ramaus poilsio bus malonu sugrįžti į namus. Juk visi puikiai žinome kaip gerai jaučiamės po gerų atostogų. Poilsis nuo šiuolaikinio gyvenimo ritmo visada išeina į naudą Jūsų sveikatai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>