Taupykite ir išvenkite netinkamų pirkinių: apie slidžių servisą ir slidžių nuomą

Anot vienos lietuvių patarlės, roges reikia ruošti vasarą. Ne vienam, atidėliojusiam pasiruošimo kitam sezonui darbus, vėliau teko ne tik nervintis, bet ir gerokai permokėti. Šį kartą daugiau papasakosime apie tai, kur ir kaip galima pasitaisyti, patobulinti slides, t. y. kur teikiamas slidžių servisas, kur galima išsinuomoti žiemos sportui būtinos įrangos ir kt.

slidžių-servisasTaigi, jei senosios slidės įsikilo, deformavosi ir turi plika akimi matomų defektų, tai nėra signalas, kad būtina įsigyti naujas slides. Galite pasinaudoti slidžių remonto paslaugomis. Jei tam tikra slidžių dalis pažeista, ją galima aplieti specialiomis medžiagomis – būtent tokiomis, kurios panašios į tas, iš kurių gaminamos slidės. Daugelis žmonių skundžiasi, kad slidės nebeslysta.

Slidžių patepti, kaip kad buvo manoma anksčiau, nebepakanka: dažnai jas reikia ir pagąsti, ir pašlifuoti, todėl patiems užsiimti slidžių remontu neverta. Verčiau internete pasiieškoti įmonių, kurių vienos iš teikiamų paslaugų – slidžių servisas. Čia pat slidės ir pagalandamos, nuvaškuojamos, nupoliruojamos. Į aptarnavimo centrus užsukti gali ir tie, kurie turi snieglentes ar net rogutes – jos bus kokybiškai suremontuotos ir it naujos sugrąžintos savininkams. Slidžių servisas atliekamas su naujausia, moderniausia įranga, todėl būsite tikri, kad paslaugos bus atliekamos tiksliai ir kokybiškai. Slidžių atnaujinimo ir remonto paslaugos – išties nebrangios: paslaugų kaina svyruoja nuo 20 iki 80 litų.

Kuo patraukli slidžių nuoma?

Daugelis pradedančiųjų net nenumano, kokio ilgio ir kokio kietumo slidės jiems galėtų tikti. Taip, perskaitėte teisingai: svarbu ne tik slidžių ilgis, kuris turėtų būti apie 10-20 mažesnis negu Jūsų ūgis, bet ir kietumas. Profesionalai renkasi itin kietas slides, tuo tarpu visai „žaliems“ patariama įsigyti minkštas slides. Pabandykite, gal, nors ir esate naujokas, minkštos slidės Jums visiškai nepatiks ir iš karo nuspręsite įsigyti optimalų variantą – vidutinio kietumo slides. Netinkamų pirkinių išvengti padeda slidžių nuoma: vos už kelias dešimtis litų galima išsinuomoti ne tik slides, bet ir slidininko batus, lazdas, šalmą ir kitą įrangą. Viską išbandę galėsite nuspręsti, ar tikrai slidinėjimas yra Jūsų „stichija“ ir ar ryšitės susipirkit visą slidinėjimui būtiną įrangą. Įsidėmėkite, kad, norint nusipirkti kokybiškas slides, slidinėjimo batus, šalmą, lazdas, apkaustus ir netgi slidinėjimo aprangą, Jums reikės būti susitaupius ne mažesnę nei 2 tūkst. litų sumą. Būtų gaila, jei išleidus tiek pinigų daiktai gulėtų nenaudojami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>