Šlapi tapetai: didžiausi privalumai

Dažnai, norint atnaujinti namus, tenka gerai pasukti galvą: kokias priemones rinktis, kad darbai eitųsi greitai ir sklandžiai? Šiais laikais sunku rasti laiko namų atnaujinimui, todėl tenka ieškoti, kaip tai padaryti greitai. Tam puikiai gali padėti šlapi tapetai,  kuriais tapetuojant pajusite, kad remonto darbus galima daryti ne tik greitai ir sklandžiai, bet ir maloniai! Jums nereikės samdyti remonto darbų specialistų – viską galėsite padaryti patys.

Šlapi tapetaiBe to, kad šlapius tapetus paprasta paruošti ir tepti ant sienų, jie, žinoma, turi ir kitų privalumų:

Skysti tapetai paprastai būna pagaminti iš natūralių medžiagų, todėl remonto darbus gali atlikti ir alergiški žmonės – nereikės jausti nemalonaus cheminių dažų ar klijų kvapo.

Šlapi tapetai sulaiko garsą. Jei jau nebeturite kantrybės kovoti su už sienos gyvenančiais triukšmingais kaimynais, skysti tapetai – puikus pasirinkimas. Jums taip pat nereikės rūpintis, kad kaimynai girdi, kad verkia Jūsų vaikas ar loja šuo.

Jei Jūsų namuose gana šalta, turime Jums gerą žinią – šlapi tapetai gali padėti sulaikyti šilumą.

Jums nereikės rūpintis, kad sienose kaupsis dulkės, kaip nutinka ištapetavus popieriniais tapetais: skystais tapetais padengtose sienose dulkės nesikaupia, todėl tai – puikus pasirinkimas žmonėms, kurie kenčia nuo alergijos dulkėms.

Jei po metų ar kelių pastebėsite, kad vietomis tapetai pažeisti, tose vietose juos reikės sudrėkinti, nugrandyti, ir užtepti naujai – skirtumo tikrai nesimatys.

Skystus tapetus paprasta nuimti: tereikia sudrėkinti sienas, palaukti, kol skysti tapetai išbrinks, ir nugrandyti mentele.

Skystus tapetus galima tepti ant bet kokio paviršiaus: medienos ar stiklo. Kai kurie žmonės skystus tapetus naudoja ne tik sienų, bet ir lubų dekoravimui, taigi, jei planuojate atnaujinti ir lubas, Jums nereikės pirkti papildomų medžiagų.

Skystus tapetus gali naudoti net ir tie, kurie remontą daro pirmą kartą: tapetus galima tepti 1-10 mm tikslumu, tačiau nereikia jaudintis dėl šiokios tokios paklaidos: džiūnant jie susilygina.

Jei norite plaunamų sienų, skystiems tapetams išdžiūvus (po 1-3 dienų), sienas nulakuokite akrilinu – būsite tikri, kad laikui bėgant skysti tapetai neapsineš nešvarumais.

Turbūt vienintelis skystų tapetų trūkumas yra tai, kad jie paprastai kainuoja kiek brangiau nei įprasti tapetai, tačiau reikėtų pasverti visus "už" ir "prieš": pagalvokite apie naudą, kurią gausite sienas dažydami, tapetuodami įprastais tapetais ar padengdami skystais tapetais – apsvarstę visus privalumus ir trūkumus, tikrai priimsite geriausią sprendimą. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>