Rūkymas – tai labiausiai pasaulyje paplitusi priklausomybė. Regis, bene visos informacijos sklaidos priemonės nuolatos teikia informaciją apie tai, jog šis įprotis gali sukelti milžiniškų pasekmių, tačiau daugeliui nepavyksta jo atsisakyti. Žinoma, rūkymas ne visada yra priklausomybė, neretai tai tiesiog būdas atsipalaiduoti, bei pašalinti kamuojantį stresą. Visgi, tradicinės cigaretės net ir pasyviam rūkoriui gali iššaukti sunkius sveikatos sutrikimu. Taigi, jei nenorite rizikuoti, tačiau taip pat nenorite atsisakyti ritualu tapusio proceso – elektroninė cigaretė yra jūsų išeitis.

skysčiai-cigaretėmsŠių laiko technologijos yra itin pažengusios, tad nenuostabu, jog elektroninė cigaretė gali pakeisti tradicines tabako cigaretes bei suteikti identišką pojūtį. Šis pasirinkimas yra daug sveikesnis bei suteikia galimybę sumažinti išlaidas, kurios, tenka pripažinti, gali smarkiai išaugti perkant vieną pakelį po kito. Vienkartinė investicija netrunka atsipirkti, na o taip pat suteikia galimybę mėgautis įvairiausių skonių dūmais.

Neretai yra įprasta manyti, jog elektroninė cigaretė tai klasikinis tabako kvapas, tačiau gamintojų sukurti skysčiai cigaretėms sukėlė visišką perversmą. Pastarieji gali būti perkami arba komplekte, kartu su visomis reikalingomis priemonėmis, arba atskirai. Taigi, šiek tiek plačiau apie juos.