Skysčiai cigaretėms

Rūkymas – tai labiausiai pasaulyje paplitusi priklausomybė. Regis, bene visos informacijos sklaidos priemonės nuolatos teikia informaciją apie tai, jog šis įprotis gali sukelti milžiniškų pasekmių, tačiau daugeliui nepavyksta jo atsisakyti. Žinoma, rūkymas ne visada yra priklausomybė, neretai tai tiesiog būdas atsipalaiduoti, bei pašalinti kamuojantį stresą. Visgi, tradicinės cigaretės net ir pasyviam rūkoriui gali iššaukti sunkius sveikatos sutrikimu. Taigi, jei nenorite rizikuoti, tačiau taip pat nenorite atsisakyti ritualu tapusio proceso – elektroninė cigaretė yra jūsų išeitis.

skysčiai-cigaretėmsŠių laiko technologijos yra itin pažengusios, tad nenuostabu, jog elektroninė cigaretė gali pakeisti tradicines tabako cigaretes bei suteikti identišką pojūtį. Šis pasirinkimas yra daug sveikesnis bei suteikia galimybę sumažinti išlaidas, kurios, tenka pripažinti, gali smarkiai išaugti perkant vieną pakelį po kito. Vienkartinė investicija netrunka atsipirkti, na o taip pat suteikia galimybę mėgautis įvairiausių skonių dūmais.

Neretai yra įprasta manyti, jog elektroninė cigaretė tai klasikinis tabako kvapas, tačiau gamintojų sukurti skysčiai cigaretėms sukėlė visišką perversmą. Pastarieji gali būti perkami arba komplekte, kartu su visomis reikalingomis priemonėmis, arba atskirai. Taigi, šiek tiek plačiau apie juos.

Visų pirma, skysčiai cigaretėms yra pilami į specialias kapsules, kurios talpinamos į elektronines cigaretes. Šie skysčiai yra sukurti įvairių skonių, tad net ir pats išrankiausias klientas gali rasti būtent sau tinkamą dūmo aromatą. Jums suteikiama galimybė rinktis iš mėtinio, avietinio, klasikinio tabako, obuolių bei įvairių kitų aromatų, tad galima drąsiai teigti, jog pasirinkimas yra išties platus. Taip pat skysčiai cigaretėms gali būti įvairaus stiprumo. Kiekvienas rūkantis žmogus, rinkdamasis sau patinkančias cigaretes, atkreipia dėmesį į pastarųjų stiprumą. Būtent taip veikia ir elektroninės cigaretės, tiesiog jų stiprumas yra nurodomas skystyje. Vartotojas gali rinktis nuo itin žemo iki labai aukšto stiprumo, na o jei siekiate maksimaliai apsaugoti savo sveikatą – galite pirkti ir skystį be nikotino. Jūsų patogumui sukurta sistema, leidžianti rinktis bet kokį aromatą ir pačiam nustatyti cigaretės stiprumą.

Parduodami skysčiai yra specialiuose buteliukuose, kurių talpa gali siekti 10-20ml. Pastaruosiuose pritvirtinta adata, tad kapsulių pildymas yra itin paprastas ir nesudėtingas procesas. Kalbant apie kainas, galima išskirti, jog tiek skysčiai, tiek jiems reikalingos kapsulės kainuoja nedaug, tad visa tai prisideda prie mažėjančių išlaidų rūkymui. 10 mililitrų buteliukas gali kainuoti apie 12Lt, na o perkant didesnę talpą ar kiekį taikomos įvairios nuolaidos. Taigi, galite įsigyti kelias skirtingo aromato ar net stiprumo kapsules bei jas keisti kada tik panorėsite. Tai ne tik patogu ir ekonomiška, tačiau taip pat mažiau kenksminga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>