Skelbimų užsienyje privalumai ir skelbimų nauda

Jau seniai norėjote praplėsti savo verslą ir padaryti jį prieinamą ne tik vietiniams, bet ir užsienio vartotojams? Tik nežinojote kaip nebrangiai pritraukti daugiau susidomėjusiųjų akių? Reklaminiai stendai vietiniame regione ar užsienyje – kainuoja, taip pat ir televizinės ar leidiniuose spausdinamos reklamos, o ir susitarimas dėl reklamos paslaugos gali apsunkti. Kodėl gi nepasinaudojus skelbimų talpinimo paslauga internete, kaip reklama? Pasirinkus tam tikrą internetinių skelbimų portalą, prieinamą tiek vietiniams, tiek užsienio vartotojams, išverstą keliomis kalbomis, jūsų skelbimai taps prieinami ir matomi tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Skelbimai užsienyje – paslauga, atverianti platesnes galimybes jūsų verslui, suteikianti didesnį žinomumą ir greitesnius, jus tenkinančius reklamos rezultatus.

skelbimai užsienyjeVos neliko nepaminėtas svarbiausias šios, skelbimų talpinimo internete, paslaugos pliusas, tai yra – jokio skelbimų apmokestinimo! Pasirinkdami skelbimų portalą, leidžiantį talpinti nemokamus skelbimus, savo reklamai neišleisite nė cento. Skelbime galite talpinti bet kokią informaciją, jeigu jums neaktualu reklamuoti savo teikiamas paslaugas, tuomet pardavinėkite nereikalingus, namuose tik dulkes surinkinėjančius daiktus.

Kam išmesti ar sandėliuoti nenaudojamus daiktus? Nereikia jų kaupti ir apsikrauti. Norint atlaisvinti šiek tiek vietos namuose jums tereikia įdėti skelbimą į internetinį skelbimus talpinantį portalą ir jūsų prekė bus parduota. Taip ne tik laimėsite daugiau vietos bute, bet dar ir užsidirbsite! Nežinote ką galėtumėte parduoti? Tai gali būti bet kas, kas jau seniai nebeatlieka savo pirminės funkcijos, nebėra naudojamas ar reikalingas. Tai gali būti senas kompiuteris ar mobilusis telefonas, sandėliuke trūnijanti buitinė technika, nebetelpantys namuose baldai, žaislai ar kitos vaikiškos prekės, kurių jau nebeteks naudoti, nebedėvimi drabužiai ar avalynė, kurie tik užima vietą spintoje…

Be ko nors reklamavimo ar pardavinėjimo, jūs taip pat, galite pasiskelbti ko nors ieškantys, kad ir kas tai bebūtų: augintinis, būstas, mikrobangų krosnelė… Tereikia skelbime nurodyti ir apibrėžti kokios tiksliai prekės ieškote, kokią kainą galite mokėti ir kuriame mieste pageidaujate rasti pardavėją. Išsamiai parašydami skelbimą išvengsite nepageidaujamų ar jums netinkančių pasiūlymų iš pardavėjų ir sutaupysite savo bei kitų laiką.

Nemokami skelbimai – tai paslauga sukurta kasdieniam vartotojui, siekiančiam taupyti tiek savo laiką, tiek pinigus. Skelbimo patalpinimo procesas visiškai nesudėtingas, tiesiog reikia užsiregistruoti skelbimų portale, suvesti savo kontaktinius duomenis: vardą, elektroninį paštą ar mobiliojo telefono numerį, tam, kad susidomėjusysis skelbimu galėtų laisvai su jumis susisiekti ir surinkus skelbimo turinį paspausti skelbimo patalpinimo mygtuką. Štai ir viskas, nuo šiol apie jūsų ieškomą ar siūlomą prekę gali sužinoti bet kuris naršantis skelbimų portale.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>