Kaip susitvarkyti didelę sieninę spintą

Didelės sieninės spintos ir tvarkymosi trukmė didesnė – taip greitai nesutvarkysi kaip mažos spintelės. Tačiau jau pirmą kartą tvarkant didelę sieninę spintą, verta viską daryti taip, kad antrą kartą tvarkant darbo būtų mažiau. Tereikia kelių protingų sprendimų, ir viskas bus gražu, tvarkinga ir protinga.

Negailestingai išmesti, ko nereikia

Sieninės spintosTaigi, pirmiausia reikėtų sakyti, kad baldų salonas Vilniuje turi nemažą sieninių spintų pasirinkimą. Tačiau jums visada vertėtų galvoti, kokia spinta pagal išmatavimus geriausiai tinka jūsų namams. Gal jums reikia visai ne įprastos spintos, o kažko neįprasto? Gal jums tikrai tiesiog reikia nestandartinio baldo gamybos? Pagalvokite apie tai ir greitai suprasite savo poreikius, tuomet, jeigu tai tikrai jums aktualu, dar spėsite užsisakyti spintą iš gamintojo. Ir taip pat, jeigu tvarkotės senąją spintą, tuomet galite tiesiog pradėti nuo gero išvalymo. Spintų didžiausia problema būna ne jų pačių pastatymas, sandara, o tai, kad žmonės ten prikiša ir laiko tiesiog begales nereikalingo šlamšto. Tad būkite tie, kurie to šlamšto vengia ir iškraustykite spintą.

Padaryti dovanų dieną – išdalinti, kas visai gerai

Tegul bent akimirkai jūsų didžiulės sieninės spintos, dar vadinamos drabužinėmis, lieka visiškai tuščios. Nevertingus daiktus išvis išmeskite. Tokius, kurie stovi spintoje metų metus, manėte, kad gal prireiks, bet iš tiesų niekada neprireikia – sugalvokite, kur iškišti. Galima kam nors padovanoti, galima padaryti taip, kad tokie daiktai nebūtų ten ir jums, nei kažkam kitam netrukdytų. Susikvieskite draugus ir padarykite mugę. Tegul žmonės daiktus perka tada, kai jiems atrodo, kad gali kažką sumokėti. Jeigu negali – tegul tiesiog pasiima nemokamai.

Ant pakabų – viską, ką įmanoma

Kitas pasiūlymas: sukabinti viską ant pakabų, ką jau atsirinksite dėvėti. Jeigu spintoje yra tas strypas pakaboms kabinti, tada daug daugiau išlošite, daugumą savo gerų rūbų kabindami ant pakabos. Kadangi jie tada taip nesi glamžys, nesilankstys, juos bus lengviau surasti, kada tik praversite spintos duris.

Rikiuoti rūbus pagal svarbą ir paskirtį

Galiausiai, reikėtų pagalvoti, kokia yra rūbų paskirtis. Gal kažkas yra išeiginiai pavasariniai, išeiginiai vasariniai, išeiginiai žieminiai rūbai. Atitinkamai rūšiuojasi ir kasdieniniai.

Lentynos irgi turi savo išsidėstymą – reikalingiausi rūbai arčiau turėtų stovėti. Aukščiausioje ar žemiausioje lentynoje laikykite tai, ką dėvite rečiau, arba kieno sezonas prasidės tik už pusės metų. Taip kasryt sutaupysite laiko besirengdami, nes viskas bus po ranka.