Saugantis jūsų akis nešiojamasis kompiuteris Packard Bell

Packard Bell Ente tai nešiojamasis kompiuteris turintis 15,6 colių ekraną kuris palaiko puikų HD formatą. Šis kompiuteris negadina akių, nes ekranas padengtas specialia plėvele. Packard Bell Ente turi nuostabią Intel gamintojo vaizdo plokštę ir vartotojui perkant Packard Bell Ente kompiuterį jame jau būna įdiegta operacinė sistema Windows 8.

Packard Bell Ente kompiuterio svoris yra nedidelis tik 2,6 kilogramo, todėl vartotojui nėra sunku nešiotis kompiuterį į darbą ar iškylaujant gamtoje.Šis Packard Bell Ente skirtas daugiau darbui ir pramogauti internete, o žaidimams jis nėra toks galingas , kad butu galima jais mėgautis.

Packard Bell Ente procesorius išvysto iki 2,4 Ghz greitį o standžiojo disko talpa 500GB. Packard Bell Ente turi puikią integruotą garso sistemą tai pat ir mikrofoną, todėl vartotojas galės nevaržomai bendrauti su draugais būdamas bet kurioje šalyje.

Šio nešiojamojo kompiuterio Packard Bell Ente išvaizda yra stilinga juoda spalva su trupučiu sidabrinės spalvos suteikia kompiuteriui gerą išvaizdą. Kompiuteris turi 3 USB lizdus, bei kompaktišką kortelių skaitytuvą, tai labai traukia pirkėjus nes turint išmanųjį telefoną nereikia pirkti specialaus laido jam prijungti prie kompiuterio tiesiog išimama kortelę ir įdedama į skaitytuvą .

Packard Bell Ente kaina yra tikrai labai patraukli ir neaukšta, tad jai norite kompiuterio mokslams lavinti ar dirbti su dokumentais ar tiesiog pramogauti ,kalbėtis su draugais vartotojas tikrai pasirinks šį kompaktišką nešiojamąjį kompiuterį Packard Bell Ente.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>