Proginės suknelės – greičiau ir patogiau

Proginių suknelių prireikia daugybei švenčių: vestuvėms, išleistuvėms, krikštynoms, teminiams vakarėliams ar tiesiog gimtadieniams. Proginės suknelės - ypatingi drabužiai, kurių savo spintoje dažniausiai turime visai nedaug. Vis dėlto, vieną kartą apsivilkus suknelę, antrą kartą jos galima ir neapsivilti, todėl reikėtų apmąstyti, koks variantas priimtiniausias: suknelės pirkimas, siuvimasis ar nuoma.

proginės suknelėsVis labiau populiarėja teminiai vakarėliai, kurių metu reikalinga specifinė apranga, pavyzdžiui, proginės suknelės ar karnavaliniai kostiumai. Teminiai vakarėliai leidžia įsijausti į kito asmens vaidmenį, todėl tai – iš tiesų smagu. Kartais teminiai vakarėliai leidžia moterims pasijausti tarsi princesėms, tačiau tai gali kainuoti tikrai nepigiai. Taigi, kokį variantą geriausia pasirinkti:

Suknelių pirkimas

Proginės suknelės gali kainuoti tikrai nemažai, ypač tuo atveju, jei pirksite proginių drabužių salone. Pagalvokite, ar tikrai verta išleisti krūvą pinigų vienam vakarėliui? Rinkitės kitokias pirkinių vietas, pavyzdžiui, proginių suknelių galite rasti internete už prieinamą kainą, ypatingai, jei rasite tokių internetinių puslapių, kuriuose vyksta išpardavimai. Vis dėlto, jei nuspręsite pirkti ne iš lietuviškų internetinių parduotuvių, tuo reikėtų pasirūpinti dar gerokai iš anksto – siuntimas gali užtrukti mėnesį ar dar ilgiau. Taip pat galite apsilankyti ir dėvėtų drabužių parduotuvėse – gali tekti apeiti tikrai ne vieną parduotuvę, kol rasite sau tinkamą suknelę, tačiau, jei turite laisvo laiko, pasistengti tikrai verta – dėvėtų drabužių parduotuvėse kainos tikrai mažesnės nei parduotuvėse, kuriose prekiaujama naujais drabužiais. Proginės suknelės vėliau gali būti parduodamos, taigi, atgausite bent dalį pinigų.

Suknelių nuoma

Tai paprastai kainuoja pigiau nei pirkti sukneles, taigi, galite sutaupyti šiek tiek pinigų. Be to, jums nereikės rūpintis suknelės valymu ar sandėliavimu – tiesiog apsirengiate tą svarbią dieną ir grąžinate. Paprasta ir patogu.

Suknelių siuvimas

Proginės suknelės gali būti ir siuvamos. Tai paprastai kainuoja pigiau nei pirkti sukneles, tačiau brangiau nei nuomoti, taigi, tai – tarpinis variantas. Vis dėlto, jei jūsų kūno apimtys nėra standartinės arba esate labai aukšta (arba labai žema), tuomet suknelę parduoti gali būti gana sudėtinga. Jei suknelę planuojate apsirengti tik vieną kartą, tokiu atveju turbūt palankiausias variantas – suknelės pirkimas labai žema kaina arba nuoma – išleisite ne tokią didelę pinigų sumą, ir jums nereikės rūpintis, kur sandėliuoti suknelę (ypač, jei ji pūsta), ir, jei suknelė buvo pirkta, blogiausiu atveju ją galėsite padovanoti ar išmesti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>