Plieninės stogų dangos – galimybė rinktis

Stogas yra vienas svarbiausių namo akcentų, todėl jį rinktis reikia kruopščiai ir atidžiai. Tai taip pat yra viena brangiausių namo dalių, paprastai sudaranti net ketvirtadalį visos namo kainos. Todėl  verta gerai apgalvoti kokią stogo dangą pasirinkti, tam, kad vėliau savo pasirinkimu nereiktų gailėtis.

plieninės stogų dangos Lietuvoje buvo įprasta naudoti šiferines stogo dangas, tačiau jos palaipsniui praranda savo populiarumą, nes  turi nemažai minusų. Viena labiausiai pastebimų, neigiamų šiferio savybių yra ta, kad jis labai greitai praranda savo prekinę išvaizda ir išblunka. Taip pat turi labai mažai atspalvių, todėl dažniausiai sukuria niūraus namo įvaizdį. Dėl išaugusio vartotojų poreikio kurti ryškesnį namų interjerą, į rinką ėmė veržtis labiau jų norus tenkinančios dangos. Pastaruoju metu itin išpopuliarėjo plieninės stogų dangos. Plieninės stogų dangos puikiai tinka tiek naujų tiek restauruojamų namų stogams. Juk tinkamai parinktas stogas suteiks ne tik tvirtumo, bet ir jaukumo jausmą jūsų namams.

Viena svarbiausių savybių renkantis stogo dangą, turėtų būti  atsparumas įvairioms oro sąlygoms. Juk Lietuvoje egzistuoja ryški metų laikų kaita, tad stogas turi saugoti nuo karščio, šalčio, vėjo, lietaus, sniego ir t.t. Būtent šia savybe pasižymi plieninės stogų dangos. Dar viena naudinga savybė yra ta, kad šios stogo dangos yra nedegios bei atsparios karščiui. Taip pat ši danga beveik nekaupia apnašų, todėl stogas daugelį metų išlaiko savo prekinę išvaizdą. O svarbiausia tam nereikia skirti beveik jokių pastangų, nes spalvos savaime išlieka ryškios gana ilgą laiko tarpą.

Nors renkantis stogo dangą svarbiausia yra tokios savybės kaip atsparumas, patvarumas ir ilgaamžiškumas, tačiau vis daugiau vartotojų trokšta, kad jų stogo danga išsiskirtų iš kitų ir būtų originali. Pripažinkime, kad stogo danga formuoja viso namo įvaizdį, todėl renkantis ją svarbu atsižvelgti į jos derėjimą prie sienų, langų ir kitų namo sudedamųjų dalių.

Ši plieninė stogo danga leidžia susikurti savitą stilių dėl daugelio priežasčių. Pirmiausia ji turi didelę spalvų paletę, leidžiančia atrasti norimą atspalvi net ir pačiam reikliausiam klientui. Taip pat suteikia galimybę rinktis iš įvairių raštų, formų bei profilių. Todėl šios stogo dangos yra pačios universaliausios ir lengvai priderinamos prie betkokio kuriamo stiliaus.

Taigi, plieninės stogo dangos yra patikimos ir tvirtos, todėl ypač tinkančios Lietuvos klimatui. Taip pat leidžia sukurti norimą namų interjerą, kuris jus džiugins daugelį metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>