Apie pirkinius iš Anglijos, jų pristatymą ir „eBay“ prekybos sistemą

Daugelis Lietuvoje gyvenančių žmonių yra tiesiog priversti taupyti. Taupymas – vieniems būdas išgyventi, o kitiems – galimybė nusipirkti daugiau daiktų. Taigi daugelis vis dažniau akcentuoja apsipirkinėjimo internete naudą. Savaime aišku, kad internetu perkamos prekės yra pigesnės, nes, pirma, nereikia išlaikyti didžiulės parduotuvės ir jos darbuotojų. Antra, nereikia nuomotis patalpų, jas gražiai įrengti. Kitaip tariant, už visa tai neturi susimokėti pirkėjas, tad prekių kainos yra gerokai mažesnės. Lietuviai vis dažniau ima dairytis užsienio parduotuvėse, dažniausiai – oficialiai Didžiojoje Britanijoje veikiančiose elektroninėse prekybos sistemose. Pastebimas vienintelis minusas – tai pirkinių pristatymas iš Anglijos, tačiau apie viską – nuosekliai.

Kodėl verta pirkti Anglijoje?

pirkiniai-iš-AnglijosPirmoji priežastis, kodėl žmonės ryžtasi pirkti iš Anglijoje veikiančių el. parduotuvių – tai gerokai pigesnės prekės. Pirkinių pristatymas iš Anglijos yra ganėtinai paprastas, ypač jei prekes pardavėjai sutinka siųsti ir į Lietuvą. Jas įsigyti pigiau galima dėl jau minėtosios priežasties. Kita priežastis – kur kas gausesnis prekių asortimentas. Įvairūs daiktai į Didžiosios Britanijos įprastas ir elektronines parduotuves „suplaukia“ iš viso pasaulio, todėl rinktis tikrai yra i ko. Be to, pardavėjai, spaudžiami konkurencijos, privalo mažinti produkcijos antkainius ir tokiu būdu vilioti pirkėjus. Dėl didelės konkurencijos prekės Anglijoje kainuoja gerokai mažiau nei Lietuvoje. Tiesa, ir prekybos mastai yra visiškai kitokie, kitokia ir rinka. Daugelis perkančiųjų Anglijoje pastebi, kad prekių kokybė yra ganėtinai aukšta. Taip yra dėl to, kad Anglijoje yra griežtesni įstatymai, be to, tiek pirkėjai, tiek ir pardavėjai šioje šalyje renkasi aukštesnių standartų detales bei kokybiškiau pagamintą produkciją. Šias paslaugas kokybiškai ir patikimai teikia Pirkiniaianglijoje.lt.


Apsipirkimas el. parduotuvėje „Ebay“

Tikriausiai ne kartą esame matę skelbimą su antrašte „pirk iš eBay“. „EBay“ – tai elektroninė parduotuvė ir aukcionas viename. Prekes čia pardavinėja daugelis pardavėjų, taigi tą patį daiktą galima įsigyti ir už 1, ir už 5 dolerius. Norint kažką įsigyti kuo pigiau, palaukti gali tekti ne vieną ir ne dvi dienas. Tuo tarpu neturintieji kantrybės čia paprastai permoka. Skelbimus, skelbiančius „pirk iš eBay“, paprastai sukuria tarpininkai, kurie pasiima sau mokestį už prekių užsakymą. Užsakyti jas nėra taip paprasta, nes reikia turėti kreditines banko korteles. Pirkinių pristatymas iš Anglijos, iš „eBay“ prekybos sistemos vyksta tokia tvarka, kuri nurodyta prie parduodamo daikto. Kartais prekės nesiunčiamos į tam tikras šalis, pavyzdžiui, Lietuvą, taigi tenka ieškoti pažįstamų, kurie tą daiktą parsiųstų, arba pasitikėti siuntų gabenimo tarnybomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>