Patarimai besiruošiantiems išsikraustyti

Persikraustymas dažniausiai ženklinamas gausybe streso ir neigiamų emocijų įvykis. Žinoma, yra firmų, kurių pagrindinė veikla yra perkraustymo paslaugos, tačiau nereikia galvoti, kad užsisakius paslaugą viskas klosis kaip sviestu patepta. Vadovaukitės mūsų patarimais ir sumažinkite streso ir klaidų tikimybę.

Pasirūpinkite inventoriumi

perkraustymo paslaugosNepalikite to paskutinei akimirkai. Geriausia jau likus keliems mėnesiams iki persikraustymo pradėti pildyti savo turimų daiktų sąrašus, pradedant nuo vieno tam tikro kambario. Patartina pradėti pildyti nuo didžiausių ir baigti mažiausiais daiktais, o taip pat sugrupuoti pačius mažiausius ir panašius į vienas kitą. Peržiūrėdami šiuos sąrašus galėsite nuspręsti, ar jums dar reikia tam tikrų daiktų. Būkite nuoširdūs – į šiuos džinsus jau nebetilpsite. Tokias atgyvenas patikėkite profesionalams, kurių duona šiukšlių išvežimas. Kuo daugiau šlamšto atsikratysite, tuo mažiau liks, ką pervežti ir menkiau sukti galvą, ieškant šiems daiktams vietos naujuose namuose.

Rinkite dėžes

Jei atsitiko taip, kad jūsų persikraustymu besirūpinanti kompanija neaprūpins jūsų šiuo bene svarbiausiu persikraustymo rekvizitu, nužingsniuokite iki maisto produktų ar gėrimų krautuvės ir pasiteiraukite, gal jie galėtų jus aprūpinti kartoninėmis dėžemis ar bent atidėti jums dalį jų. Bet kokiu atveju dauguma jų būna suplyšusios ir keliauja į savartyną. Tuo pačiu pasiteiraukite, ar jie galėtų duoti dėžėse esančias prekes apsaugančio apsiautalo su burbuliukais. Žinoma, galima ir pačiam keliauti prie artimiausio prekybos centro ir šiukšlių konteineriuose žvalgytis šio „gėrio“.


Seni laikraščiai

Susiraskite senų laikraščių ar kitos makulatūros kupetą ir supjaustykite juos. Saugiai pasidėkite šias atraižas į dėžę ar maišelį – jų tikrai prireiks pakuojant taures, lėkštes ir kitus lengvai dūžtančius daiktus.

Grupuokite ir žymėkite

Vienos dėžės tegu būna pakavimui, kitos skirtos daiktams, kuriuos kažkam dovanosite, trečia grupė – skirtos parduoti ir ketvirta – tai, ką išmesite. Pažymėkite dėžes ryškiu tamsiu markeriu arba nusipirkite lipnių popierėlių.

Planuokite ir būkite organizuotas

Nebijokite kreiptis pagalbos ir veikite nedelsdami. Dažniausiai tokie darbai trunka kur kas ilgiau nei gali pasirodyti, todėl nelaukite iki paskutinės minutės. Nėra nieko blogiau už situaciją, kai į jūsų duris jau beldžiasi perkraustymo paslaugas teikiančios firmos vaikinai, o jūs dar nesupakavote savo daiktų.

Vaikai

Paruoškite vaikus persikraustymo faktui. Tikriausiai jie bus nuliūdę dėl daugybės dalykų, prie kurių jie buvo pripratę ir kurių jau nebebus. Sugalvokite jiems paskatinimų, tarkim, patogesnė lova ar skaitymo lempa. Iki persikraustymo dienos neišpakuota lempa tik paskatintų jūsų atžalų entuziasmą. Nupirkite savo vaikui užrašų knygutę, kurioje jis galėtų užsirašyti visų savo draugų kontaktinę informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>