Nekilnojamasis turtas kelia itin daug diskusijų. Praktika rodo, kad daugiausiai klausimų susiję su būsto kainomis. Lietuviai – praktiška tauta, ieškanti optimaliausio sprendimo. Džiugu tai, kad NT vystytojai supranta, kad palankios sąlygos naujiems butams įsigyti yra vienas svarbiausių aspektų, lemiančių pirkėjų apsisprendimą. Be to, augant pirkėjų poreikiams, naujos statybos daugiabučiai užtikrina itin daug privalumų – tai jauki gyvenamoji aplinka, kokybiškos statybų medžiagos, saugi kaimynystė ir patogi infrastruktūra.

Jei nusprendėte persikelti į naujus namus, nepamirškite, kad šiuo atveju investuojate ne tik į daugiabučio sienas, bet ir į savo (ir savo šeimos) gyvenimo kokybę. Kitaip sakant, nepriimkite skuboto sprendimo, kadangi ateityje galite pasigailėti. Įvertinkite visus jums svarbius kriterijus ir rinkitės komfortiškus, patogius, funkcionalius namus, atitinkančius jūsų lūkesčius.

Palankios sąlygos naujiems butams įsigytiŽinoma, vertindami nekilnojamąjį turtą, negalime paneigti kainos kriterijaus. Kad išvengtumėte didelių finansinių bėdų, nesirinkite būsto, kurio negalite įpirkti. Net ir tuomet, jei ketinate imti paskolą NT pirkimui, racionaliai įvertinkite savo galimybes pasiskolintus pinigus grąžinti numatytomis sąlygomis. Jei abejojate, pasitarkite su finansininkais. Vis dėlto, galime užtikrinti, kad daugelis naujųjų NT projektų vystytojų siūlo itin palankias sąlygas naujų namų įsigijimui. Visų pirma tokie butai užtikrina optimalų kainos ir kokybės santykį.

Skaityti straipsnį “Palankios sąlygos naujiems butams įsigyti – ką siūlo vystytojai?” »