Palankios sąlygos naujiems butams įsigyti – ką siūlo vystytojai?

Nekilnojamasis turtas kelia itin daug diskusijų. Praktika rodo, kad daugiausiai klausimų susiję su būsto kainomis. Lietuviai – praktiška tauta, ieškanti optimaliausio sprendimo. Džiugu tai, kad NT vystytojai supranta, kad palankios sąlygos naujiems butams įsigyti yra vienas svarbiausių aspektų, lemiančių pirkėjų apsisprendimą. Be to, augant pirkėjų poreikiams, naujos statybos daugiabučiai užtikrina itin daug privalumų – tai jauki gyvenamoji aplinka, kokybiškos statybų medžiagos, saugi kaimynystė ir patogi infrastruktūra.

Jei nusprendėte persikelti į naujus namus, nepamirškite, kad šiuo atveju investuojate ne tik į daugiabučio sienas, bet ir į savo (ir savo šeimos) gyvenimo kokybę. Kitaip sakant, nepriimkite skuboto sprendimo, kadangi ateityje galite pasigailėti. Įvertinkite visus jums svarbius kriterijus ir rinkitės komfortiškus, patogius, funkcionalius namus, atitinkančius jūsų lūkesčius.

Palankios sąlygos naujiems butams įsigytiŽinoma, vertindami nekilnojamąjį turtą, negalime paneigti kainos kriterijaus. Kad išvengtumėte didelių finansinių bėdų, nesirinkite būsto, kurio negalite įpirkti. Net ir tuomet, jei ketinate imti paskolą NT pirkimui, racionaliai įvertinkite savo galimybes pasiskolintus pinigus grąžinti numatytomis sąlygomis. Jei abejojate, pasitarkite su finansininkais. Vis dėlto, galime užtikrinti, kad daugelis naujųjų NT projektų vystytojų siūlo itin palankias sąlygas naujų namų įsigijimui. Visų pirma tokie butai užtikrina optimalų kainos ir kokybės santykį.

Kas be ko, visi norime įsigyti mažiau kainuojantį būstą, tačiau vertindami skaičius turime išlikti objektyvūs – mokėdami didesnius pinigus investuojame į savo gyvenimo komfortą, be to, paprastai tokie butai išlaiko itin aukštą investicinę vertę, t. y. natūralu, kad gyvenimas Vilniuje, Naujamiestyje reikalauja didesnių išlaidų, lyginant su mažesniame miestelyje esančiu nekilnojamojo turto kainomis arba butais, esančiais prastesniame sostinės mikrorajone. Tačiau, investuodami į kokybišką būstą, užtikriname patogias gyvenimo sąlygas – iš Naujamiesčio vos per kelias minutes pasieksite miesto centrą ar Vingio parką, džiaugsitės patogiu susisiekimu tiek viešuoju, tiek privačiu transportu, mėgausitės jaukia kaimynyste ir saugia gyvenamąja aplinka. Vertindami gyventojų poreikius ir suprasdami privatumo svarbą, NT vystytojai tuo pačiu siūlo jaukius vidinius kiemus, patogias automobilių stovėjimo vietas, saugias rakinamas laiptines ir kitus kasdienio gyvenimo privalumus. Kitaip sakant, investuodami į patikimą NT projektą, investuojate ne tik į savo patogumą, bet ir komfortą, saugumą, ramybę. Be to, atsižvelgdami į vidutines pajamas gaunančius pirkėjus, paprastai NT vystytojai siūlo itin palankias akcijas ir nuolaidas, kad svajonių namus įsigytumėte už priimtiną kainą.