Erotinių prekių parduotuvės paskutiniu metu sparčiai populiarėja ir mūsų šalyje, ir, nors dar neseniai tai buvo tabu, šiandien į sex shop nusprendžiama užsukti vis dažniau. Tai tikrai nestebina, kadangi tokioje parduotuvėje galima įsigyti erotinių prekių, kurios gali suteikti gyvenimui dar daugiau prieskonių.

Platesnės galerijos

parduotuvėArtėjant šv. Valentino dienai erotinių prekių parduotuvių durys yra varstomos vis dažniau, kadangi čia tikrai galima išrinkti išskirtinę dovaną mylimam asmeniui, kuri gali iš tiesų maloniai nustebinti. Poros, kurios kartu yra gana ilgą laiką, kartais paprasčiausiai nustoja stebinti vienas kitą, ir tuomet rutina įslenka ne vien tik į kasdienį gyvenimą, bet ir į miegamąjį. Kad taip nenutiktų, ir būtų galima mėgautis tikrai aistringomis naktimis, galima paprasčiausiai pasirūpinti tam tikromis erotinėmis prekėmis, kurios nuobodulį galės nuvyti į šalį.

Centruota galerija + antraštės su užrašu „Hover“

Nors kartais jaučiamasi nejaukiai, kuomet keliaujama į fizinę erotinių prekių parduotuvę, tačiau yra ir kita išeitis: galima apsilankyti internetinėje sekso prekių parduotuvėje, ir joje visada bus galima rasti gausų prekių pasirinkimą. Užsakyti prekes bus galima tikrai labai greitai ir paprastai, o tam tikra užsakyta produkcija galės būti pristatyta tiesiai į jūsų nurodytą vietą.

Neapkarpyta parinktis

Sex shop tikrai gali būti puikiu pasirinkimu, kuomet norima nustebinti mylimą asmenį, ir kartu labai greitai galėsite išbandyti įsigytas prekes. Tai iš tiesų gali būti puikiu pasirinkimu, kuomet yra norima pabėgti nuo rutinos ir pasimėgauti laiku, leidžiamu dviese: įvairūs meilės prieskoniai tikrai dar niekada nepakenkė, o tik dar labiau sustiprino poras.

Viso pločio galerija

Internetinėse sekso prekių parduotuvėse galite įsigyti labai įvairių erotinių prekių, ir didelis jų pasirinkimas jums visada leis atrasti pačius geriausius sprendimus. Galite būti visiškai ramūs, kad pardavėjai jūsų užsakytas prekes pristatys diskretiškoje pakuotėje, ir niekas, išskyrus jus, tikrai nežinos, kas yra siuntos viduje.

Taigi, įneškite naujovių į miegamąjį: sekso prekių siūlomas produkcijos asortimentas tikrai leis jums pagyvinti meilės teikiamus malonumus, ir taip pat galėsite maloniai nustebinti savo antrąją pusę. Pamirškite nuobodulį miegamajame, nes šiandien tam yra suteikiamos visos galimybės: tiesiog apsilankykite erotinių prekių parduotuvėje, ir atrasite tokių prekių, kurios puikiai pateisintų jūsų lūkesčius.

Ką keičia „Gutenberg“

Vienintelė „Gutenberg“ redaktoriaus paskirtis – sukurti alternatyvą dabartiniam atvirojo teksto redaktoriui, jau nekalbant apie sunkiai įsimenamus trumpuosius kodus, su judria ir vizualia vartotojo sąsaja (VSA). Taigi, kitaip nei dabartiniame „WordPress“ redaktoriuje, jums nereikės:

  • importuoti vaizdų, daugialypės terpės ir patvirtintų failų iš medijos bibliotekos arba pridėti HTML trumpųjų kodų;
  • kopijuoti ir įklijuoti nuorodų įterpiniams;
  • rašyti trumpųjų kodų specializuotiems įvairių įskiepių ištekliams;
  • kūrti pagrindinių vaizdų, kurie bus pridėti įrašo ar puslapio viršuje;
  • pridėti ištraukų paantraštėms;
  • pridėti valdiklių turiniui puslapio šone.

Bloką laikykite pagrindiniu (taigi ir mažiausiu) naujojo redaktoriaus vienetu.

Tik ketvirtadalis jaunų suaugusiųjų yra finansiškai raštingi. Nenorite jų užvaldyti.

Shane Doe, verslininkas

Tai bus „WordPress 5.0“ sudedamosios dalys. Kitaip tariant, viskas, įskaitant turinį, paveikslėlius, citatas, galerijas, viršelio paveikslėlius, garso ir vaizdo įrašus, antraštes, įterpinius, pasirinktinius kodus, pastraipas, skirtukus ir mygtukus, taps atskirais blokais. Kadangi kiekvieną bloką galite vilkti ir nuleisti, šiuos elementus identifikuoti ir patalpinti puslapyje tampa daug paprasčiau.

Yra daug daugiau…

Mes galime rodyti tik tiek blokų, kad puslapis nebūtų pernelyg didelis. Yra daug daugiau „Gutenberg“ blokų, kurie tik veikia. Ir tai tik pradžia. Laukia labai įdomūs laikai.

Nepriklausomai nuo to, ar jums tai patinka, ar ne, „Gutenberg“ ateina į „WordPress 5.0“. Pasistenkite dalyvauti internete vykstančiose diskusijose apie jį. Tai tikrai padės.