Nemokami skelbimai

Nemokami skelbimai

Nemokami skelbimai

Žiemą, kaip ir kiekvienais metais, prekyba nekilnojamuoju turtu šiek tiek atslūgsta, tačiau pavasarį viskas ir vėl atgyja. Kiekvienas, siekiantis parduoti savo būstą ar sklypą, gali paliudyti, jog nemokami skelbimai – tam tinkamiausias būdas. Žinoma, bene kiekvienam aišku, jog norint, ką nors parduoti, riekia įdėti skelbimą, tačiau kaip turi atrodyti skelbimas, užtikrinantis vartotojų susidomėjimą? Štai keletas atsakymų, padėsiančių greičiau parduoti nekilnojamą turtą.

Antraštė

Jei jūs siekiate kuo greičiau parduoti nekilnojamą turtą – jūsų skelbimas privalo atkreipti dėmesį, na o kaip kitaip to pasiekti jei ne išskirtine antrašte. Visgi, turėkite omenyje, jog ji negali būti pernelyg ilga. Stenkitės paminėti vieną išskirtinę savybę, kuri sukeltų vartotojų susidomėjimą, pvz. „prabangus namas prie miško“ arba „Dviejų kambarių butas renovuotame name“.

Turinys

Nemokami skelbimai suteikia galimybę į aprašo laukelį įkelti gana ilgą tekstą, tačiau stenkitės tuo nepiktnaudžiauti. Aprašas turėtų būti kiek įmanoma trumpesnis, išdėstytas sistemingai, rišliai bei nuosekliai. Stenkitės paminėti privalumus, kurie galėtų paskatinti susidomėjimą, na o dėl trūkumų – tai kiekvieno asmeninis reikalas. Jei pardavinėjate būstą, nepamirškite paminėti kambarių skaičiaus, šildymo sąskaitų duomenų už praėjusius žiemos mėnesius bei kitos svarbios informacijos. Na o jei panorote parduoti žemės sklypą – pagrindinė reikalinga informacija yra tikslus plotas, sklypo išmatavimai, paskirtis, adresas bei informacija apie komunikacijas.

Kaina

Norėdami nustatyti patrauklią kainą, visada palikite vietos deryboms. Atminkite, jog bet kuris pirkėjas prašys sumažinti kainą bent simboliškai, tad būkite tam pasiruošę. Taip pat rinkitės akiai patrauklius skaičius pvz. jei manote, jog parduodamo sklypo kaina turėtų būti 200 tūkst. – skelbime nurodykite kainą 199 tūkst. Jums tai bus menkas praradimas, o klientams kaina atrodys itin patraukli.

Informacijos išdėstymas

Tai dar vienas svarbus aspektas, į kurį verta atkreipti dėmesį. Žinoma, nemokami skelbimai nereikalauja jokių investicijų, tad neretai jų efektyvumui nėra skiriama pakankamai dėmesio, tačiau jei jus domina, kaip greitai parduoti nekilnojamą turtą – laikykitės šių patarimų: pradžioje paminėkite kelis išskirtinius ir pritraukiančius faktus, veliau pereikite prie bendro teksto. Galiausiai, pateikite susisiekimo laiką su artimiausiomis įstaigomis ar miesto centru.

Nuotraukos

Nemokami skelbimai yra puikus būdas sudominti klientą, tad nepraleiskite progos kuo geriau išnaudoti šią galimybę.  Nepamirškite įkelti kuo daugiau objekto nuotraukų bei žemėlapio, su nurodyta viena. Tai ne tik paskatins susidomėjimą, bet ir leis įsivaizduoti, kur yra parduodamo objekto vieta. Stenkitės, jog nuotraukos būtų kokybiškos, pabrėžtų visus privalumus, taip pat nepamirškite įamžinti aplinką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>