Nauji butai Vilniuje

Ieškote sostinėje buto, ir nežinote, kokį pasirinkti: naujos statybos ar senos? Naujos statybos butai Vilniuje gali kainuoti tikrai nemažai, tačiau pirkdami butą būsite tikri, kad pastatas stovės dar ilgai.

Kodėl palankiau rinktis butą naujos statybos bute?

Nauji butai VilniujeNaujos statybos butai Vilniuje paprastai būna įrengti patogioje vietoje, todėl nereikės nerimauti dėl susisiekimo galimybių. Žinoma, kartais naujai statomuose rajonuose gali būti šiokių tokių nesklandumų, tačiau viskas išsisprendžia su laiku.

Niekam ne paslaptis, kad senos statybos namų kiemai tikrai mažai, todėl gali būti keblumų, norint pasistatyti automobilį. O ką jau kalbėti, jei šeima turi daugiau nei vieną automobilį. Tuo tarpu naujos statybos namų kiemai tikrai didesni, dažnai stovėjimo aikštelės yra saugomos, todėl būsite tikri, kad kieme automobilius statysis tik šio namo gyventojai.

Nors nauji butai Vilniuje gali kainuoti gana brangiai, tačiau bankai yra linkę duoti didesnę paskolą tiems, kurie perka naujos statybos butą. Niekas negali būti tikras, kad, pavyzdžiui 1960 metų statybos namas vis dar stovės 2043-iaisiais, jei būsto paskolą imsite 30-iai metų.

Žmonės, nusipirkę senos statybos butus, dažnai skundžiasi laiptinių netvarka, pelėsiu, nelygiomis grindimis ar lubomis (sienų aukštis kartais skiriasi, o tai apsunkina remonto darbus). Dažniau trūksta vamzdžiai, gali kilti ir kitų nemalonumų. Kurį laiką pagyvenus senos statybos bute, dažniausiai norima pirkti naujesnį, taigi, tai sukelia šiek tiek nepatogumų.

Naujos statybos butai Vilniuje  perkami praktiškai visam gyvenimui – retas kuris pagyvenęs penkerius metus nori pabėgti į naujesnę vietą. Kartais parduodami dalinai įrengti butai, todėl kartais yra paprasčiau namų apdailą pasidaryti patiems nei perdaryti kitų darbą, pavyzdžiui, kai reikia keisti grindis, langus, atnaujinti sienas ir t.t. Žmonės, nusipirkę najos statybos butus dažniausiai nesusiduria su įvairiais nesklandumais (pavyzdžiui, kai dėl kur nors trūkusių vamzdžių dingsta karštas vanduo) ir paprastai už šildymą moka mažiau.

Nors iš pradžių gali atrodyti, kad naujos ir senos statybos namų butų kainos ženkliai skiriasi, tačiau išlošia tie, kurie pasirenka naujos statybos butus. Laikui bėgant paprastai pastebima didesnė naujos statybos butų nauda. Be to, naujos statybos butų išplanavimas paprastai būna patrauklesnis, atrodo, kad namuose yra daugiau erdvės, nors ir būtų tokios pat kvadratūros kaip ir senos statybos buto. Taigi, ar tikrai verta taupyti, juk ateity vis tiek norėsis kažko naujesnio, tiesa?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>