Lėktuvų bilietai: kainos ir sąlygos

Bilietų rezervavimas

Lėktuvų bilietaiTobulėjant internetui, prie to prisitaiko ir įvairios įmonės bei verslo subjektai. Ne išimtis – ir skrydžių bendrovės, kurios suteikia lėktuvų bilietus pirkti bei rezervuoti internetu. Tačiau primą kartą bandantiems rezervuoti lėktuvų bilietus, ne viskas gali pasirodyti taip paprasta, kai pažengusiems bilietų „rezervuotojams“. Rezervuoti bilietus internetu patogu ir dėl to, kad servisas veikia 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę. Lėktuvų bilietai rezervuojami ne tik skrydžių bendrovių tinklalapiuose, bet ir specialiose skrydžių ir su jais susijusių paslaugų rezervavimo svetainėse. Tačiau skraidantieji turėtų žinoti, kad ne visos aviakompanijos ir ne visos svetainės suteikia galimybę lėktuvų bilietus rezervuoti. Rezervuojant prireiks pasirinkti skrydžio datą, vietą, į kurią norėsite skristi, įvesti savo kontaktinius duomenis ir kitą nurodytą informaciją.

Atsiskaitymo galimybės bei lėktuvų bilietų kainos

Už bilietą sumokėti galima kreditine arba debetine banko kortelėmis, grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu. Daugelis bendrovių reikalauja, kad pilna skrydžio kaina būtų sumokama iš karto, kitaip rizikuojama prarasti bilietų rezervaciją. Mokant reikia žinoti bilieto rezervacijos numerį, todėl atsiskaityti gali nebūtinai tas pats žmogus, kurio vardu lėktuvų bilietai buvo užsakyti. Bilietų kainas lemia rezervavimo data, tai yra, kuo anksčiau lėktuvų bilietai rezervuojami, tuo jų kaina būna mažesnė. Dažnai nutinka taip, kad kaina staiga šokteli – taip atsitinka dėl to, kad skrydis būtent ta kryptimi yra labai populiarus, dėl to automatiškai didinama ir jo kaina. Gali atsitikti ir atvirkščiai – kuo mažiau žmonių domisi skrydžiu, tuo jo kaina gali būti mažesnė ir nuolat mažėti artėjant skridimo laikui. Tai taip vadinami paskutinės minutės skrydžiai. Jei norima sutaupyti, reikia keliauti ekonomine, bet ne verslo klase. Norint sutaupyti, pravartus skrydį pirkti į abi puses ir verčiau skristi ne savaitgalį ir ne vakarop.

Skrydžių kainos kūdikiams, vaikams ir jaunuoliams

Jei rezervuojama keli ar keliolika bilietų vienu metu, galima tikėtis šiokios tokios nuolaidos. Labai įvairus skrydžių bendrovių požiūris į vaikus ir kūdikius. Vienose jų kūdikiams iki 2 metų lėktuvų bilietai yra nemokami, tai yra toks mažylis skrydžio metu gali sėdėti tėvams ant kelių. Tuo tarpu kitos skrydžių bendrovės kūdikiams taiko dar brangesnius bilietus. Dar kitų įmonių politika – nuolaidos taikomos, pavyzdžiui, vyresniems nei 2 metų vaikams. Jei esate moksleivis ar studentas, nuolaidų tikėtis taip pat nevertėtų, nes šioms socialinėms grupėms netaikomos jokios išlygos. Taigi dažniau tenka rinktis pigių skrydžių bendroves. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>