Laikrodžiai grįžta į madą

Laikrodžiai grįžta į madą. Atsiradus mobiliesiems telefonams, laikrodžiai buvo tarsi užmiršti, tačiau dabar jie vėl vis dažniau prisimenami. Tai yra aksesuaras padedantis atskleisti Jūsų asmenybės tipą, pabrėžiantis kiekvieno skonį, stilių ir visuomeninį statusą. Žinoma, nuo kitų aksesuarų laikrodis skiriasi ir tuo, kad tai ne tik gražus, bet ir funkcionalus daiktas.

laikrodziaiKokie gi laikrodžiai populiarūs šiais metais? 2013 metais iš madingiausiųjų aksesuarų pozicijos nesitraukia retro stiliaus laikrodžiai. Tačiau pasirinkę laikrodžius su Art Deco bei sportinio stiliaus elementais, irgi neapsiriksite, nes šie elementai taip pat mados viršūnėje.

Viena ryškesnių tendencijų 2013-ųjų madoje – laikrodžiai, kuriuose matomas visas veikimo mechanizmas. Jie atrodo tikrai įdomiai ir prikausto žvilgsnį, todėl tokiais laikrodžiais savo kolekcijas praturtino beveik visi žymiausi kūrėjai.

Vyriškų laikrodžių kūrėjai labiau stengiasi atkreipti dėmesį, ne į laikrodžio spalvas ar laikrodžių dirželių įmantrybes, bet į laikrodžio vidinį mechanizmą. Prisukami mechaniniai laikrodžiai karaliauja klasikinio stiliaus kolekcijose ir yra skirti vertinantiems prestižą bei prabangą, norintiems parodyti rafinuotumą. Laikrodžiai, turintys kvarcinį mechanizmą, yra itin tikslūs, jų nereikia prisukti. Tokie laikrodžiai skirti mėgstantiems naujoves, modernumą.

Madingiausios šių metų spalvos – balta ir juoda. Šios spalvos siūlomos tiek moterims, tiek vyrams, tačiau pastariems kurti laikrodžiai dažniausiai yra vienspalviai (juodi arba balti). Na, o moterims kurioms vienspalviai laikrodžiai atrodo nuobodūs, gali rinktis laikrodį margintą šių spalvų kombinacijomis. Apskritai vyriškų laikrodžių madose vyrauja klasika, vyrų madą pelnytai galima vadinti pastovesne nei moterų. Šios taisyklės laikomasi ne tik laikrodžių, bet ir drabužių bei batų kūrybiniame procese. Ši taisyklė atsirado todėl, kad vis tik ne daug vyrų yra linkę sekti mados naujienas ir jas pritaikyti savo aprangoje. O dirbantys vyrai, retai tam turi ir laiko.

Matyt todėl vyriški drabužiai internetu susilaukia nemažai dėmesio iš stipriosios pusės. Apsipirkti internetu Jūs galite pertraukos metu savo ofise ar neiškėlus kojos iš namų. Svarbiausias tokios internetinės parduotuvės pliusas vyrams, jog pagaliau Jūs viską galite rasti „po vienu stogu“. Internetinėje parduotuvėje Jūs rasite sau reikalingą kostiumą, batus, laikrodį, įvairius savitą stilių padėsiančius suformuoti aksesuarus.

Vyriški drabužiai internetu paslauga, Jūs galite naudotis bet kuriuo paros metu, septynias dienas per savaitę. Pamirškite prie persirengimų kabinų nusidriekusias eiles. O užsisakę internetinės parduotuvės naujienlaiškį apie gautas naujas prekes Jūs visada būsite informuotas asmeniškai. Todėl nenuostabu jog paslauga vyriški drabužiai internetu kuo toliau, tuo labiau populiarėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>