Kol taiso buitinę techniką – ką darote?

Ištikimų, mėgstamiausių buities prietaisų, tokių kaip skalbimo mašinų remontas Vilniuje taisymas gali pareikalauti bent laikinai pakeisti savo įpročius – kol bus remontuojamas vienas ar kitas daiktas. Jeigu remontas užtruks ilgiau, turėsite išmokti gyventi be to kažkurio prietaiso. Tačiau jums reikėtų tikėtis, kad pavyks viską sutaisyti kuo greičiau, o į tą laiką, pakentėsite ir pasinaudosite kokiomis nors buities alternatyvomis.

Skalbimo mašina

Mašinos VilniujeTaigi, jeigu sugenda skalbimo mašina, ką darote? Kai kurie žmonės čia pasakytų, kad tokiu atveju jie tiesiog nesinaudoja skalbimo mašina ir išvis nieko neskalbia. Gal ir galima įsivaizduoti tai. Tačiau deja tai, kad sugedo skalbimo mašina ir jai reikalingas remontas, pastebime kaip tik tada, kai jau reikia kažką skalbti, kai ten kišame skalbinius, taigi, patarimas nors ir būtų iš gerų paskatų, bet įgyvendinamas gana sunkiai. Taigi, gali būti, kad skalbti reikės. Kaip? Pasirinkimai yra keli. Pirmas, viską skalbti rankomis. Įgyvendinama, jeigu tai nedideli kiekiai rūbų, nėra tokių sunkių ir didelių kaip kokie gobelenai, paltai, kailiniai ir pan. Antra opcija – važiuoti pas tėvus su savo nešvariais skalbiniais. Įgyvendinama, kada reikia išskalbti skalbinius, o tėvams tai tikras malonumas, ir jie turi reikalingą, veikiančią skalbimo mašiną, o jūs pasitikite, kad jums nesugadins drabužių.

Dujinė viryklė

Jeigu sugedo dujinė viryklė, nelaukite, iškart kvieskite meistrą. Dujos – ne juokai. Jų nuotėkis gali sukelti katastrofą. Tačiau labiau tikėtina, kad tai jūs pats turėsite kažkokią katastrofą savyje, kada suprasite, kad nebėra namuose viryklės. Ką darysite, kol remontuos senąją? Bus keli variantai. Pirmas, valgysite tik šaltą maistą. Antras, valgysite tik restoranuose, ne namuose. Trečias – atrasite ir naujai įvertinsite mikrobangų krosnelę. Kadangi joje iš tiesų galima ne tik šildyti produktus, bet ir kuo puikiausiai ir kuo lengviausiai gaminti. Kaitra yra didžiulė, o kokios bulvės ten iškeps daug greičiau, neprisvildamos ir be riebalų, nei kepamos orkaitėje. Taigi, galima tik dar kartą pasidžiaugti mikrobange ir pasakyti, kad ji tikrai verta aplodismentų.

Šaldytuvas

Sugedus šaldytuvui vasaros metu bus blogiausia. Žiemą galima išnešti savo maistą į balkoną ir palikti ten šaltyje. O vasarą jūs tikrai nenorėsite to ir reikės kažką sugalvoti. Gal nepirksite šaldyto ir gendančio maisto, gal nusipirksite šaltkrepšį, o gal tiesiog atsarginį, pakaitinį mažą kompaktišką šaldytuvą, nes, pavyzdžiui, turint mažų vaikų, sunku verstis be šaldytuvo, kol taiso senąjį.