Kalendoriai

Kalendoriai daugiau ar mažiau reikalingi kiekvienam. Tačiau kaip išsirinkti būtent tokį, kuris geriausiai atitiks Jūsų ar Jūsų artimųjų, klientų, partnerių poreikius, bus patogus naudoti ir džiugins visus metus kiekvieną dieną?

kalendoriaiJei kalendorius reikalingas namuose, patariame rinktis sieninius ir reprezentacinius. Šie yra pakabinami, didesnio formato, aiškiai matomi. Sieniniuose eilėmis žemyn nusidriekia keli mėnesiai vienas po kito, o virš jų fotografija. Taip pat ir tokiuose, kuriuose visi metai pateikti viename dideliame lape. Kadangi juose bus itin ilgai nuolatos matomas tas pats vaizdas, pasirūpinkite, kad fotografija būtų priimtina visiems namiškiams, įsilietų į bendrą aplinką, keltų teigiamas emocijas. Tai gali būti tiesiog mielu piešinėliu, vestuvine ar vaikų fotografija, mėgstamo užsiėmimo atributika, o gal net ir einančiaisiais metais planuojamos aplankyti vietos vaizdu. Svarbiausia, kad tai netrikdytų bendro namų jaukumo. Reprezentaciniai turi kiekvienam mėnesiui po atskirą lapą, todėl fotografijų bus net dvylika, jei neskaičiuosime viršelio. Svarbu rinktis tai, kas keltų nuotaiką, kadangi atvertus naują lapą ir pamačius nemalonias mintis sukeliantį vaizdą, iš karto nusiteikiama sunkiam mėnesiui. Nustebsite, tačiau ramios, pavyzdžiui, kraštovaizdžio fotografijos, su kuriomis negalite susitapatinti nei viena dalele, nors ir atrodo gražiai, tačiau dažnai jas matant su laiku tai ima erzinti.

Jeigu kalendoriaus reikia visur, kur einate, įsigykite kišeninių. Šie labai smulkaus formato, lengvučiai ir telpa bet kur. Ant nugarėlės galite atsispausdinti savo brangiausio žmogaus fotografiją ir visada turėti su savimi kaip priminimą. Tai taip pat puikus būdas pareklamuoti savo verslą, įmonę. Toks būdas itin efektyvus, kadangi tokie kalendoriai ypač plačiai naudojami ir juos mato tikrai daug žmonių.

Tiems, kuriems reikia labai tiksliai planuoti laiką, praverčia darbo kalendoriai, kurie turi daug laisvos vietos, skirtos svarbiems asmeniniams užrašams. O pačiame darbe labai tinka ir patys pirmieji aptarti sieniniai, ir staliniai kalendoriai. Sieniniai gali puikiai atspindėti Jūsų veiklą stambiu planu, o staliniai, kad ir smulkesni, bet būdami arti klientų, labai padeda šiems geriau Jus įsiminti.

Jei ieškote kas kokybiškai pagamintų kalendorius sau, artimiesiems, draugams, darbovietei ar tiesiog reklamos tikslais, siūlome Jums savo spaustuvės paslaugas. Pagal Jūsų individualius poreikius sudarysime būtent tai, kas geriausiai atspindės Jūsų mintis ir idėjas, bei pasitarnaus džiugindami tiek Jus, tiek kitus jų gavėjus ištisus metus kiekvieną dieną. Jei norite sužinoti plačiau apie mus, apsilankykite internetiniame tinklalapyje, adresu: www.balticprinting.com. Laikas bėga!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>