DJ – tai žmonės garantuojantys, jog Jūsų šventėje, nesvarbu ar tai vestuvės, ar jubiliejus, ar įmonės balius, ar mergvakaris/bernvakaris, ar tiesiog DJ vakarėlis, įvairios muzikos nepritrūks. Jie taip pat garantuoja, jog nebus „nusidainavimo į šoną“, kas dažnai pasitaiko i šventę pasikvietus muzikantus. Net moksliškai yra įrodyta, kad 80 procentų vakarėlio sėkmės priklauso, nuo jame skambančios muzikos.

DJTaigi į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis Jums tinkantį DJ. Pagal renginiui keliamus reikalavimus reikėtų ieškoti tuos reikalavimus įvykdyti reikiamų savybių turinčio DJ. Tačiau vėl susiduriama su problema, jog apie tas savybes, dažniausiai, vienintelis būdas sužinoti – perskaityti DJ paslaugos aprašymą. Kiek tai patikima? Mažai… Tad lieka tik informaciją rinktis pačiam. Kaip tai padaryti? Renginių techninis aptarnavimas yra pagrindinė mūsų užduotis!

Galima pasikliauti kitų atsiliepimais. Internete gausu įvairiausios ir teigiamos, ir neigiamos informacijos beveik apie kiekvieną bent kiek labiau žinomą žmogų. Tačiau taip galima ir apsigauti, kadangi atsiliepimus ir nuomones apie vieni kitus mėgsta parašyti ir konkurentai, na o vedėjai nevengia ir patys pagirti save kitų vardu… Todėl vis tik labiausiai pasitikėti derėtų pažįstamų ar draugų nuomone, ypač jei Jūsų skoniai sutampa.