Namų remontas ir įrengimas reikalauja ypatingų žinių ir išmonės, tačiau visko ant savo pečių užsikrauti tikrai nebūtina: tam yra specialistai. Jei finansinės galimybės leidžia, geriausia rinktis pagal specialų užsakymą pagamintus baldus: jie bus ne tik kokybiškesni, negu gamykliniai, bet ir bus pritaikomi pagal konkrečius poreikius bei pageidavimus. Pavyzdžiui, žemo ūgio žmogui bus suprojektuotos žemesnės ar patogiau atidaromos spintelės, ir panašiai.

Tvirtumas ir garantija baldams

virtuvės baldaiPagal užsakymą gaminti virtuvės baldai pasižymi ypatingu tvirtumu. Baldų gamintojai turi patirties gaminant nestandartinius baldus, taigi būtent dėl to  visi gaminiai yra jau išbandyti. Be to, daugelis gamintojų remiasi šiuolaikinėmis tendencijomis, o, kurdami baldus, orientuojasi į ateitį, o ne į praeitį. Vienas didžiausių kokybės garantų – tai baldams suteikiama iki 10 metų garantija. Vadinasi, gamintojai visiškai atsako ir patvirtina, kad šie Jums pagaminti virtuvės baldai bus ilgaamžiai ir tvirti.

Kiekviena detalė gaminama pagal poreikį kartu arba atskirai, taigi tik taip išgaunamas tikslumas. Dėl šios priežasties baldai neišsiklaipo, net ir po keliolikos mėtų išlieka dar tinkami naudoti. Taip pat nestandartiniai baldai pagaminami greitai, vos per 1-2 savaites nuo užsakymo patvirtinimo. Vadinasi, nereikia mėnesių mėnesiais laukti, kol jie atkeliauja į Jūsų namus.

Apie miegamojo baldus

Miegamojo tiesiog neįsivaizduojame be kelių baldų: tai be viengulės ar dvigulės lovos, spintelės ar komodos ir be spintos. Anksčiau buvo populiarios atsidarančiomis durimis spintos. Daugelis pamena siauras tarybines spintas, į kurias beveik niekas netilpdavo. Šiandien viskas keičiasi: spintos gaminamos ne tik plačios, patogios. Vienas didžiausių praėjusio amžiaus pabaigos išradimų – tai spintos stumdomomis durimis. Tokias spintas paprasta suskirstyti į dvi dalis: tą, kurioje lentynos ir tą, kurioje kabinamos pakabos. Tokios spintos gaminamos aliuminiais ir plieniniais profiliais. Jų skirtumus ir kokybę gali išaiškinti ekspertai, tačiau iš pirmo žvilgsnio aišku, kad vienos rūšies profiliai yra kiek pigesni.

Spintos stumdomomis durimis gaminamos iš panašių medžiagų: MDF plokščių, įprastai su profiliais, tačiau galima išsiversti ir be jų. Visose spintose sumontuojamai veidrodžiai. Paprastai žmonės pageidauja, kad jie atvaizduotų visą ūgį, tačiau kartais pagaminamas ir pusės žmogaus aukščio veidrodis. Taip pat kartais gamyboje panaudojami ir stiklas bei plastikas, priklausomai nuo užsakomos spintos tipo. Gamintojai pateikia ir labai įdomų faktą: spintose montuojami veidrodžiai yra ne vienos, o kelių spalvų – sidabro, rudos, pilkos, mėlynos, žalios bei auksinės