Gėlių pristatymas

Šiuolaikinės floristikos tendencijos

gėlių-pristatymasGėlės – tai dovana, tinkanti praktiškai bet kokia proga tiek moteriai, tiek ir vyrui, tiek senam, tiek ir jaunam žmogui. Su gėlių puokšte ar kuklia gėlyte galime išreikšti džiaugsmą, skausmą, dėkingumą, meilę ir daugelį kitų emocijų. Gėlėms žmonės nuo seno suteikia labai svarbią reikšmę: jos augintos darželiuose, kurie buvo itin kruopščiai prižiūrimi, ravimi. Gėlė – tai ir neblėstantis grožio, jaunystės, trapumo, jautrumo ir gležnumo simbolis.

Šiuolaikiniai gėlių salonai

Gėlių salonų ar bent jau mažų skyrelių didesnėse parduotuvėse rastume kone kiekviename mieste ir miestelyje. Taip pat gėlėmis prekiauja turgūs, bazės, kur įvairių – tiek skintų, tiek ir vazoninių gėlių galima įsigyti urmu.

Gėlių komponavimas ir puokščių gamyba

Kadangi gėlės teikia estetinę funkciją, jų pakavimui, paruošimui, kompozicijoms skiriama labai daug dėmesio. Sukomponuoti gražią gėlių puokštę gali anaiptol ne kiekvienas: reikia mokėti tarpusavyje derinti gėlių rūšis, spalvas, formas. Kai kurios drauge pamerktos gėlės tiesiog naikina viena kitą. Nuo seno žinoma, kad vienoje vazoje negalima laikyti rožių ir tulpių. Taigi atmestinai sukomponuota puokštė – mažai ko verta.

Vieniems žmonėms patinka paprastai sudėtos, į blizgų popierių ar celofaną įvyniotos gėlytės. Tuo tarpu kiti žmonės ieško gėlių, padabintų ryškiu ir spalvotu popieriumi. Taigi prekybininkai bando prisitaikyti prie įvairių klientų skonio. Vienų žmonių skonio etalonas – didžiulis pundas vienspalvių rožių. Kiti tuo tarpu mėgsta ryškias gėles, o tretiesiems priimtiniausios pastelinių spalvų ar laukų gėlės.

Gėlių salonų paslaugos: puokščių pristatymas ir muzikinis sveikinimas

Gėlių salonai, norėdami išlikti konkurencingoje rinkoje, turi teikti ir daugiau paslaugų. Viena jų – tai gėlių pristatymas į užsakytąją vietą. Užsakius paslaugą, gėlės atvežamos į namus ar darbovietę. Paslaugą užsakantis asmuo paprastai nurodo asmens, kuriam įteikti gėles, duomenis. gėlių pristatymą paprastai užsako žmonės, norintys gimtadienio ar jubiliejaus proga pasveikinti sau artimą žmogų. Taigi galima pasirinkti taip vadinamą muzikinį gėlių pristatymą, kai asmeniui atvežama ne tik daili puokštė, bet ir smuiku arba saksofonu sugrojama viena ar kelios smagios dainos.

Proginių puokščių, papuošimų gamyba

Gėlių pristatymas – ne vienintelė floristikos salonų paslauga. Floristės mielai pagamina ir vestuvines puokštes, butonjeres, papuošia vestuvinius, krikštynų automobilius, bažnyčias ir restoranus. Atsižvelgiant į klientų lūkesčius ir pageidavimus, parenkamos tam tikrų spalvų gėlelės, atsižvelgiama ir į puošimui skirtus finansų. Aišku viena – šviežios, gyvos gėlės tinka bet kokiomis progomis, jas pasirinkus, prašauti tiesiog neįmanoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>