atsirado X amžiuje Kinijoje. Jų atsiradimas tiesiogiai siejamas su parako atsiradimu. Palaipsniui jie paplito visame pasaulyje ir džiugina mus iki šių laikų. Be fejerverkų tapo neįsivaizduojamas įvairių švenčių šventimas. Tai taip pat susiję su Kinijos papročiais, nes nuo senų laikų buvo manoma, kad fejerverkų šviesa ir triukšmas padeda atbaidyti piktąsias dvasias. Turbūt kiekvienas sutiks, kai ši tradicija yra išties labai graži.

fejerverkaiDažniausiai fejerverkai Lietuvoje naudojami žiemos švenčių metu. O Naujųjų metų šventimas be jų net neįsivaizduojamas. Tačiau pastaruoju metu juos imta naudoti ir šiltuoju metu laiku. Ir tai nenuostabu, juk tokioms šventėms kaip vestuvėms ar krikštynoms jie suteikia daug žavesio.

Egzistuoja didelė gausybė fejerverkų rūšių. Tad gamintojai patenkins net paties įnoringiausio kliento poreikius. Nuspręskite, kokią pinigų sumą galite jiems skirti ir pagyvinkite šventinę nuotaiką. Taip pat nepamirškite, kad galite  patys kurti savo fejerverkų šou, vienu metu šaunant įvairių rūšių fejerverkus. Tereikia tik noro ir fantazijos, tam, kad  jūsų šventinis dangus nušvistų įvairiausias raštais ir spalvomis!