Drabužinės

Turbūt nerasime nė vienos moters, nesvajojusios apie drabužinę. Vienos svajoja, kitos jau jas turi, ir, tikriausiai, galėtų pritarti, kad drabužinės – iš tiesų patogus ir praktiškas dalykas.

drabužinėsNors dauguma moterų skundžiasi, kad neturi, kuo apsirengti, vis dėlto, daugumos moterų spintos tiesiog lūžta nuo drabužių gausos. Turbūt ne veltui juokaujama, kad moteris neturi, ką apsirengti, jei jos spintoje nėra nieko naujo, o vyras neturintis kuo apsirengti, jei jo spintoje… nėra nieko švaraus. Kaip sako liaudis, kiekviename pokšte yra šiek tiek tiesos, taigi, ir šiuo atveju turbūt išimties nebus.

Taigi, kadangi spintos tiesiog lūžta nuo drabužių, reikėtų rasti praktišką būdą, kaip tuos drabužius „sandėliuoti“, ir drabužinės turbūt geriausias variantas tai padaryti. Drabužinę įsirengti galima praktiškai bet kur, tiesiog svarbu turėti turėti patalpėlę, kurioje galima būtų įsirengti. Kartais žmonės drabužines įsirengi negyvenamuosiuose kambariuose, kartais tiesiog didesniuose sandėliukuose – išeitį visada galima rasti. Drabužinę galima įsirengti net ir gyvenant vienio kambario bute. Sakysite, kaip tai padaryti? Dažnai vieno kambario buto kambarys būna pailgas, ir jį gana sudėtinga apstatyti baldais taip, kad namuose būtų gražu ir patogu. Taigi, lieka viena išeitis – kambarį perskirti. Kaip tai padaryti, gali būti daugybė būdų, tačiau turbūt visų populiariausias – stumdomų durų įrengimas. Stumdomos durys perskirs kambarį norimoje vietoje, ir leis įsirengti namus taip, kaip tik pageidaujate. Vienoje kambario dalyje galite tiesiog įsirengti drabužinę, o kitoje – miegamąjį. Žinoma, toks variantas labiau tinka moterims, nes paprastai vyrams drabužinės tikrai nėra pirmaeilis dalykas, kurį norėtų įsirengti. Todėl galimas ir kitas variantas – galite įsirengti drabužinę sandėliuke. Tai tikrai niekam netrukdys, o ir moteris bus patenkinta. Drabužinėje galima laikyti ne tik drabužius, bet ir visų sezonų batus, paltus, o taip pat ir veidrodį bei kosmetiką. Jei drabužinės pakankamai didelės, gali nebereikėtų spintos prieškambaryje, taigi, namuose padaugėja erdvės. Žinoma, tokie siūlymai tiks tikrai ne kiekvienam butui: butų išplanavimai gali gerokai skirtis, be to, ne visuose namuose yra erdvūs sandėliukai, kuriuose galima laikyti daugiau nei šepetį ir šluotą. Kai kurie sandėliukai būna pakankamai erdvūs, juose galima įsirengti ne tik drabužinę, bet ir miegamąjį – viskas priklauso nuo konkretaus atvejo. Jei dvejojate, kaip įsirengti drabužinę, visada galite klausti specialistų patarimų, kurie tikrai ras geriausią variantą, kokios spintos ar drabužinės gali būti įrengtos jūsų bute, kad būtų galima sutaupyti kuo daugiau vietos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>