Drabužiai vyrams

Drabužiai vyrams šiandien turi ne ką mažesnę reikšmę nei moterims – dauguma jų taip pat nori atrodyti stilingai. Vis dėlto, vyrai ne visada žino, kas jiems tinka, ir kartais net dydis nustatomas neteisingai. Kadangi vis dažniau vyrai renkasi apsipirkti internetu – tai tikrai padeda sutaupyti laiko, o dažnai  ir pinigų, labai svarbu žinoti tikslų savo drabužių dydį. Kadangi drabužių, perkamų internetu, negalima pasimatuoti, svarbu neapsirikti renkantis dydį.

Drabužiai vyramsTaigi, nuo ko pradėti? Visų pirma, reikėtų išsimatuoti savo ūgį. Tą reikėtų daryti stovint tiesiai. Krūtinę ir klubus reikėtų matuoti ties plačiausia dalimi. Liemenį reikėtų matuoti ties siauriausia dalimi. Kartais kyla neaiškumų, kaip išsimatuoti kelnių ilgi - norint nustatyti, kokio ilgio klešnių reikėtų, matuokite ilgi nuo kirkšnies iki kulkšnies (matuokite vidinę kojos dalį).  Pasirinktas tinkamas dydis – jau šis tas. Belieka atkreipti dėmesį ir į kitus dalykus, pavyzdžiui, renkantis kelnes, pirmas skaičius rodo kelnių dydį, o antras – ilgį, taigi, ir į tai reikėtų atkreipti dėmesį. Įsitikinkite, kad matuojate teisingai – per daug nesuveržkite ir per daug neatlaisvinkite matavimo juostos. Dauguma pardavėjų nurodo dydžių lenteles, taigi, svarbu tiesiog žinoti tikslias savo apimtis, ir vadovaujantis tuo, kas nurodyta lentelėje, išsirinkti savo dydį.

Drabužiai vyrams šiandien taip pat gali būti pasirenkami iš gana plataus asortimento. Dar visai neseniai vyrai gana dažnai skųsdavosi, kad moterys turi kur kas didesnį drabužių pasirinkimą nei vyrai, ir ne visada pavykdavo išsirinkti tokius drabužius, kokie atitiktų asmeninį skonį bei tiktų dydis. Šiandien situacija ženkliai pagerėjo – vyrai taip pat turi iš ko rinktis. Internete esama daugybė internetinių parduotuvių, siūlančių drabužius vyrams. Rinktis tikrai yra iš ko – jei nepavyksta rasti patinkančio drabužio vienoje parduotuvėje, tikrai nevertėtų nusiminti – tikėtina, kitoje parduotuvėje pavyks rasti sau patinkančią prekę.

Pirkti internetu tikrai paprasta – taip išvengiama vaikščiojimo po parduotuves, kuris, reikia sutikti, atima gana daug laiko, be to, tikrai vargina.  taigi, viso to galima išvengti, jei pasirinksite pirkti internetu. Nors kai kurie nerimauja, kad gali netikti užsisakytų drabužių dydis, tačiau dauguma pardavėjų leidžia grąžinti nedėvėtus drabužius, kurie paprasčiausiai netiko ar tiesiog pasirodė prastos kokybės. Taigi, nieko neprarandama, o prekes gaunate į nurodytą vietą – tai tikrai padeda sutaupyti laiko. Būkite stilingi!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>