Kaip išsirinkti gerą DJ

DJ – tai žmonės garantuojantys, jog Jūsų šventėje, nesvarbu ar tai vestuvės, ar jubiliejus, ar įmonės balius, ar mergvakaris/bernvakaris, ar tiesiog DJ vakarėlis, įvairios muzikos nepritrūks. Jie taip pat garantuoja, jog nebus „nusidainavimo į šoną“, kas dažnai pasitaiko i šventę pasikvietus muzikantus. Net moksliškai yra įrodyta, kad 80 procentų vakarėlio sėkmės priklauso, nuo jame skambančios muzikos.  

DJTaigi į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis Jums tinkantį DJ. Pagal renginiui keliamus reikalavimus reikėtų ieškoti tuos reikalavimus įvykdyti reikiamų savybių turinčio DJ. Tačiau vėl susiduriama su problema, jog apie tas savybes, dažniausiai, vienintelis būdas sužinoti – perskaityti DJ paslaugos aprašymą. Kiek tai patikima? Mažai… Tad lieka tik informaciją rinktis pačiam. Kaip tai padaryti? Renginių techninis aptarnavimas yra pagrindinė mūsų užduotis!

Galima pasikliauti kitų atsiliepimais. Internete gausu įvairiausios ir teigiamos, ir neigiamos informacijos beveik apie kiekvieną bent kiek labiau žinomą žmogų. Tačiau taip galima ir apsigauti, kadangi atsiliepimus ir nuomones apie vieni kitus mėgsta parašyti ir konkurentai, na o vedėjai nevengia ir patys pagirti save kitų vardu… Todėl vis tik labiausiai pasitikėti derėtų pažįstamų ar draugų nuomone, ypač jei Jūsų skoniai sutampa.

Prieš svarbesnį renginį, nepatingėkite susitikti su DJ, pasiteirauti apie jo turimą grojaraštį. Gero DJ grojaraštis neturėtu apsiriboti vieno stiliaus ir laikotarpio muzika. Kadangi ir Jūsų renginyje susirinks įvairią muziką mėgstantys žmonės. DJ užduotis, kad nei vienas iš jų neliktų nusivylęs skambančiomis dainomis. Todėl savo grojaraštyje jis turėtų turėti dainų patiksiančių tiek Jūsų senelei, tiek Jūsų dešimtokui broliui.

Būtinai pasiteiraukite su kokia aparatūra planuoja dirbti DJ Jūsų vakarėlyje, kadangi nieko nėra baisiau, nei prasta muzikos ir apšvietimo kokybė. Net jei Jūs nieko apie tai nenusimanote, trumpa paieška internete padės Jums nuspręsti ar planuojama naudoti technika yra pakankamai kokybiška.

Žinoma, dauguma DJ skelbiasi esantys savo srities profesionalai, tačiau ką tai reiškia? Diplomas ar didelis koncertų, kuriuose jis grojo skaičius? Taigi, kaip išsirinkti 100 procentų teisingai? Tokio atsakymo nėra. Svarbiausia pasikliauti savo pojūčiais, nuojauta, kuri apima bendraujant su DJ, galbūt pasiklausyti jo rekomenduojamų dainų. Juk kas vienam gali atrodyti tobula, kitam gali pasirodyti visiška vidutinybė. Svarbiausia atrasti tokį DJ kuris bus tinkamiausias Jūsų šventei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>