Kur geriausia stebėti Europos krepšinio čempionato transliacijas?

Nenumaldomai artėja 2013 metų Europos krepšinio čempionatas, padovanosiantis daug nepakartojamų akimirkų. Kiekvieną kartą čempionatas pritraukia daugybę žiūrovų. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių Europos krepšinio čempionato varžybas iš arti gali stebėti ne visi norintys: vieni negali ištrūkti iš darbo kelioms savaitėms, tam, kad galėtų nuvykti į šalį, kurioje vyksta čempionatas, kitiems tai tiesiog per brangi pramoga, na, o tretiems tinka varžybų stebėjimas sėdint prie televizoriaus. Pasirodo, yra daug įvairių būdų, kaip galima stebėti Europos krepšinio čempionato varžybas, tačiau ar esate kada susimąstę, kuris būdas labiausiai jums tinka?

Varžybų stebėjimas bare

čempionatasŠis pasirinkimas idealiai tiks tuo atveju, jei nemėgstate būti namuose. Krepšinio varžybų stebėjimas triukšmingame bare yra puikus pasirinkimas, jei norite ne tik stebėti čempionato metu vykstančias varžybas bei pirmieji sužinoti rezultatas, bet ir tuo atveju, jei norite smagiai praleisti vakarą draugų kompanijoje. Verta dėmesį atkreipti į tai, jog krepšinio varžybų stebėjimas bare ir alkoholis dažniausiai yra neatsiejami vienas nuo kito, tad neretai baruose dėlto kyla nemalonumų. Būtent dėl šios priežasties, rungtynių stebėjimas bare jums gali netikti tuo atveju, jei pats nevartojate alkoholio ar nemėgstate išgėrusių žmonių.


Varžybų stebėjimas namuose

Jei mėgstate ramius bei jaukius vakarus savo namuose, rungtynių stebėjimas neišeinant iš namų gali tapti puikiai laisvalaikio pramoga. Maža to, stebėdami krepšinio varžybas savo namuose sumažinate galimybę patirti nemalonumų nuo alkoholio apsvaigusių žmonių.

Varžybų stebėjimas miesto aikštėje

Dar vienas būdas – stebėti krepšinio varžybas miesto aikštėje. Reikia pabrėžti, jog šis rungtynių stebėjimo variantas turi tiek savo privalumų, tiek savo trūkumų. Privalumas tas, jog pasirinkę varžybų stebėjimą miesto aikštėje jūsų turite galimybę kartu su daugybe žmonių sekti įvykius, o pergalės atveju – švęsti žmonių apsuptyje. Būtent tokiomis akimirkomis atsiranda galimybė aptirti vienybės, susivienijimo jausmą. Tačiau nedera pamiršti, jog esant tokiam dideliam žmonių srautui gali nutikti ir nemalonių įvykių: iš didelio būrio žmonių gali atsirasti ir tokių, kurie ims reikšti pretenzijas arba nepraleis pasinaudoti akimirka, kuomet visi švenčia ir pradės vagiliauti. Prieš pasirenkant šį rungtynių stebėjimo būdą, reikia gerai apgalvoti, ar tai tikrai yra pats geriausias variantas. Krepšinio varžybų stebėjimas aikštėje ne tinka tuo atveju, jei turite mažų vaikų – rungtynes stebėti jiems bus nuobodus, o didelis triukšmas, kurį sukelia žmonių minia, gali vaikus išvarginti. Tokiu atveju geriausia likti savo ir rungtynes stebėti per televizorių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>