Basutės iš buvodu.lt

Kai pagaliau įsivyravo taip ilgai laukti vasariški orai, norisi mesti į šalį viską, kas mus apsunkina, pradedant nuo šiltesnių rūbų, baigiant uždarais, kojoms neleidžiančiais kvėpuoti, batais. Jei tik dabar pastebėjote vasarinės avalynės trūkumą, parduotuvė buvodu.lt Jums taps tikru nauju atradimu. Čia siūlomas platus prekių asortimentas, iš kurio nemažą dalį sudaro kaip tik tai, ko ir reikia esant karštiems orams – basutės.

basutesNet, jei nesate jų mėgėja, jos tiesiog būtinos norint išvengti daugelio negalavimų, susijusių su sandarių batelių dėvėjimu esant itin šiltomis sąlygomis. Ne paslaptis, jog saulės įkaitintuose batuose atsirandanti šiluma ir drėgmė- tobulos sąlygos susidaryti ir plisti nagų, odos grybeliui. Be to, drėgnai būdama, kojų oda greitai suminkštėja, tampa lengviau pažeidžiama, kas sąlygoja labai lengvai atsirandančius, skausmingus nutrynimus, iššokančias pusleles, iššutimus, o kartais net įsimeta infekcija.

Tuo, kad basutės leidžia kojoms kvėpuoti, itin džiaugtis turėtų žmonės, kurie linkę labiau prakaituoti. Laisvai cirkuliuodamas oras leidžia išvengti nemalonių situacijų, susijusių su blogu prakaito kvapu. Juk taip nemalonu, atėjus pas ką nors į svečius ir nusiavus batelius, pastebėti, kad po koridorių pasklido ne kieno nors kito, o būtent Jūsų kojų ne itin malonus kvapas. Nors daugelis šią problemą turinčių žmonių naudoja specialias, prakaitavimą mažinančias priemones, vertėtų pirmiau išsiaiškinti šio reiškinio priežastis- dažniausiai organizmas būtent tokiu būdu per prakaitavimą šalina įvairias kenksmingas medžiagas, kurios jį nuodija. Tuomet to stabdyti negalima, verčiau rinkitės tik tai, kas šalina blogą kvapą, o prakaitavimą natūraliai riboja vėsa, susidaranti avint basutes.

Ši avalynė taip pat nepamainoma toms, kurios serga lėtiniu kojų venų nepakankamumu. Jei Jus dažnai kamuoja mėšlungis, kojų edema (tinimas), būtinai rinkitės basutes, kurios dengs kuo mažesnę kojos dalį ir taip neleis perkaisti.

Net ir sveikiems, jokių su kojų ligomis susijusių problemų neturintiems žmonėms, basutės yra viena svarbiausių vasaros ir šiltesnio rudens stiliaus detalių. Prie lengvų palaidinių, šiuo metu ypač madingų maxi suknelių ir sijonų, geriausiai atrodys būtent jos. Renkantis basutes, nepamirškite derinti prie turimų ar planuojamų įsigyti rūbų stiliaus ir mėgstamiausių rankinių. Rekomenduotina intensyvesniems spalvų tonams leisti vyrauti būtent avalynei, rūbams palikti kiek švienesnius jų atspalvius. Jei norite, kad basutės gerai derėtų prie rankinės, rinkitės pagal masyvumą- smulkios, elegantiškos basutės geriau atrodys su delninuke, o platforminės, ryškios ir stambesnės- su didele, talpia, rankine.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>