Automobilių stiklų remontas ir keitimas

Automobilių stiklai pagaminti naudojant aukštas technologijas, todėl jie gali atlaikyti gana didelę apkrovą. Vis dėlto, kartais nutinka taip, kad automobiliui tampa reikalingas automobilių stiklų remontas. Automobilių stiklai gali būti laminuoti arba grūdinto stiklo. Pastarieji pasižymi dideliu atsparumu aplinkos veiksniams. Laminuotas stiklas apsaugo nuo stiklo subyrėjimo į smulkius šipulius.

automobilių stiklų remontasVis dėlto, kokius automobilio stiklus bepasirinktumėte, gali būti reikalingas remontas ar automobilių stiklų keitimas. Tai gali nutikti ir visai netikėtai, pavyzdžiui, nuo kelio pašokus akmenukams ir atsitrenkus į stiklą, tai, be abejo, gali būti ir avarijos ar įsilaužimo rezultatas.

Svarbiausia įvertinti, kaip stipriai įdaužtas stiklas ir ar jis dar gali būti remontuojamas. Kartais gana sudėtinga nustatyti, ką geriau rinktis, todėl patartina vadovautis šiais keturiais svarbiausiais patarimais:

Jei automobilio stiklas yra įdaužtas, pirmiausia įvertinkite įdaužimo dydį. Paprastai gali būti remontuojamas tik toks stiklas, kuris nėra labai stipriai pažeistas. Kad būtų lengviau įsivaizduoti – įdaužimo dydis neturėtų būti didesnio skersmens nei dviejų litų moneta. Taigi, gali būti remontuojami gana menki įdaužimai. Jei įdaužimo skersmuo didesnis nei dviejų litų moneta, remontas jau nepadės.

Įvertinkite, kurioje vietoje įdaužimas. Jei jis labai arti priekinio stiklo krašto, automobilių stiklų remontas šiuo atveju jau nepadės. Įdaužimas turėtų būti ne arčiau nei 6 centimetrai nuo priekinio stiklo krašto. Jei įdaužimas yra arčiau krašto, geriau stiklą pasikeisti.

Įvertinkite, ar įdaužimai  netrukdo vairuotojui matyti kelią. Vairuotojo regos laukas yra maždaug 30 centimetrų skersmens, todėl reikėtų įvertinti, ar įdaužimas šioje dalyje, ar toliau. Kartais vairuotojai ignoruoja įdaužimus, kurie jam blogina matomumą kelyje, tačiau tai itin rizikinga, ir padidėja avarijų tikimybė.

Automobilių stiklų remontas paprastai kainuoja pigiau nei keitimas, todėl servise dirbantys meistrai pirmiausia apsvarstys pirmąją galimybę, norėdami klientu rasti pigiausią ir greičiausią variantą. Jei įvertinę konstatuos, kad stiklo pataisyti neįmanoma, ar tiesiog neapsimoka, nes kainuos pernelyg brangiai, pasiūlys pasikeisti stiklus į naujus. Meistrai tikrais įvertins ir ras optimalų sprendimą.

Jei pastebėjote, kad įdaužtas Jūsų automobilio stiklas, patartina kuo greičiau įdaužimą suremontuoti, nes taip bus ir saugiau, ir pigiau, ir greičiau. Nereikia delsti, jei nusprendėte, kad reikalingas automobilių stiklų keitimas. Vairuoti įdaužtu stiklu gali būti tikrai pavojinga: juk nenorite rizikuoti savo ir keleivių saugumu? Neleiskite, kad, atrodytų, visiška smulkmena taptų avarijos kaltininke.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>