Kokias klaidas daro asmenys, norintys išsinuomoti automobilį svečioje šalyje?

Automobilių nuoma – paslauga, kurios dėka galite išsinuomoti automobilį tam tikrai laikotarpiui tam tikroje vietovėje. Kuomet yra kalbama apie transporto priemonės nuomą savo šalyje klausimų nekyla, tačiau praktika rodo, jog dauguma žmonių neretai suklysta norėdami išsinuomoti automobilį svečioje šalyje. Tai savaime suprantama – štai, palyginkite dvi situacijas: automobilių nuoma Kaune ir automobilių nuoma Romoje. Kuri situacija sukels daugiau streso? Ko gero, daugumai žmonių daugiau streso sukeltų antroji situacija. Natūralu, kad esant stresinėms situacijoms žmonėms yra linkę daryti neapgalvotus sprendimus, klaidas. Tą patį galima pasakyti ir apie automobilių nuomą užsienyje. Tad kokias klaidas daro žmonės, norėdami išsinuomoti automobilį vienoje ar kitoje užsienio šalyje? Tai ir aptarsime šiame straipsnelyje.

Neplanuoja, kiek išlaidų gali būti skiriama automobilių nuomai

automobiliu nuomaAutomobilių nuoma – nėra itin pigi paslauga, tad jei nusprendėte, kad jums būtinas automobilis, būtinai paskaičiuokite, kiek jums kainuos ši paslauga, kadangi priešingu atveju gali tekti nusivilti. Jei kelionės metu  nenorite patirti nemalonių siurprizų, apgalvokite, kiek pinigų galite skirti automobilių nuomai. Kad automobilių nuoma nesurytų daug pinigų, patrauklių pasiūlymų pradėkite ieškoti likus keliems mėnesiams iki kelionės.


Nelygina kainų

Kainų lyginimas yra labai naudingas dalykas, ypač tuo atveju, jei vykstate į kitą šalį. Kainų lyginimo nederėtų pamiršti ir kalbant apie automobilių nuoma. Kaip žinia, automobilių nuoma toje pačioje šalyje gali būti įkainota skirtingai, tad kodėl mokėti daugiau, jei šiam tikslui galima išleisti mažiau pinigų? Būtent dėl šios priežasties skirkite laiko ir nepatingėkite paieškoti, kiek už šią paslaugą tektų mokėti skirtingoms įmonėms. Detalios paieškos rezultatai gali jus priblokšti ir padėti sutaupyti ne vieną dešimtį eurų.

Neatlieka automobilio apžiūros

Labai dažnai pasitaiko atvejų, kuomet automobilį išsinuomoję žmonės neskiria laiko jo apžiūrai (taip dažniausiai elgiasi atostogaujantys žmonės, kurie yra pernelyg atsipalaidavę). Reikia pabrėžti, kad ši klaida gali brangiai kainuoti. Tik įsivaizduokite tokią situaciją: atostogaujate su šeima svečioje ir atvykstate į sutartą vietą pasiimti išnuomoto automobilio. Kadangi kiti šeimos nariai dega nekantrumu kuo greičiau aplankyti žymiausius kurortus, jūs nusprendžiate negaišti laiko ir kuo greičiau sėdate už automobilio vairo. Sugrįžę į sutartą vietą grąžinti automobilio pastebite įbrėžimus, tačiau jums sunku įrodyti, jog ne jūs esate kaltas dėl sugadintos automobilio išvaizdos. Kai kuriais atvejais įmonė gali reikalauti, kad sumokėtumėte už neva sudarytą žalą. Taigi, kad išvengtumėte nemalonumų, kurie gali apkartinti atostogų laiką, nepatingėkite skirti kelių minučių, tam, kad įvertintumėte automobilio būklę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>