Apatiniai drabužiai ir chalatai

Nors patiniai drabužiai – praktiškai nematomi aplinkinių, tačiau jie turi būti kokybiški ir gražūs. Šiandien galima įsigyti apatinių drabužėlių, kurie kainuoja vos kelis litus, tačiau jų kokybė pasimato jau po primojo skalbimo – rūbai apsivelia, ant jų atsiranda bumbuliukų, išblunka drabužėlių spalva ir ištinka kitos negandos. Jei skelbiama rankomis, dar galima tikėtis, kad drabužis bus dėvimas ir toliau, tačiau gležnus drabužėlius skalbyklė gali sugadinti tiesiog nepataisomai. Taigi gal geriau sumokėti brangiau, tačiau įsigyti kokybiškus apatinukus?

Liemenėlės ir apatinės kelnaitės – geriau vienerios kokybiškos, nei galybė, bet prastų

Apatiniai drabužiaiMoterys ir merginos itin mėgsta pirkti apatinius drabužius. Jos džiaugiasi galėdamos nusipirkit, pavyzdžiui, vienodas kelnaites ir liemenėlę. Ir šiuolaikinė rinka tokios merginoms ir moterims turi pasiūlyti: gaminami nėriniuoti, lygių audinių apatiniai drabužiai, karpyti lazeriu, kitais būdais apdoroti rūbeliai. Tikriausiai kiekviena moteris ir mergina pritars, kad yra tokių drabužėlių, kuriems neverta taupyti. Kuo brangesnė liemenėlė, tuo ir ji tarnaus ilgiau. Žinoma, tai nėra taisyklė, tačiau kai kurios dailiosios lyties atstovės teigia, kad vieną ir tą pačią liemenėlę dėvi net iki dvejų ar trejų metų. Galima rinktis ir garsių, žymių pasaulio gamintojų liemenėles. Teigiama, kad tada reikia susimokėti ir už vardą, tačiau tai nėra tiesa, nes žymios firmos teikia ne tik brangius, bet labiau kokybiškus gaminius. Pasirinkus gerą liemenėlę, ji visiškai kitaip suformuoja krūtinę: ją tarsi pakelia, gera liemenėlė iš po rūbų nesimato, nes tiesiog tobulai apgaubia krūtis. Be to, geros kokybės apatiniai drabužiai odai leidžia kvėpuoti, nes yra apsiūti iš labai kokybiškų, švelnių, dažnai ir ekologiškų audinių. Šiandien populiarūs pluoštai – medvilnė, bambukas, kurie yra labai švelnūs, todėl iš jų dažniau siuvamos kelnaitės. Na o liemenėlėms pasirenkamos prabangesnės medžiagos.


Populiarūs ir kokybiški chalatai

Chalatai paprastai yra kelių rūšių. Vieni jų – šilti, tinkami žiemai ir vėsiems vakarams. Pastarieji būna frotiniai, medvilniniai, pasiūti iš storos ėriuko vilnos. Vasarai paprastai pasirenkami lengvučiai atlasiniai arba šiliniai chalatai. Kokybišką ir gerą, šiltą chalatą galima įsigyti už 100-200 ir daugiau litų, na o atlasiniai chalatėliai kiek pigesni. Jei panorėsite natūralaus šilko chalato, jis Jums gali atsieiti 200-300 litų ir daugiau, priklausomai nuo gaminančios įmonės ir parduotuvės, kurioje chalatą pirksite. Chalatai – ir gana populiari dovana, nes dažniausiai pataikomas dydis, ne taip, kaip savo damoms dovanojant liemenėles arba kitą apatinį trikotažą. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>