Antklodės

Miegas – tai turbūt svarbiausias dalykas, nuo kurio priklauso mūsų savijauta visa dieną. Ne veltui seniai lietuvių tautoje gyvuoja posakis “ne ta koja išlipai iš lovos”. Būtent todėl būtina pasirūpinti mūsų miego kokybe – kad visa dieną jaustumėtės žvalūs, sveiki, energingi ir kiekviena diena būtų šventė.

antklodėsTam, kad miegas būtų idealus, mes puikiai išsimiegotume, reikia susirūpinti mūsų kiekvieno miego seanso atributu – šilta, patogia ir svarbiausia – kokybiška antklode. Būtent tai jums ir siūlo www.calma.lt internetinė parduotuvė, kuri rūpinasi jumis ir jūsų miego kokybe.

“Calma” firmos antklodės yra labai kokybiškos – jos gaminamos Vokietijoje, kuri garsėja gaminių patvarumu ir ilgalaikiškumu. Antklodės pagal standartus atitinka 1-ąją kategoriją Europoje! Be to, visos puikiai sugeria drrėgmę bei atlieka termoreguliacinę funkciją.

“Calma” antklodžių pasirinkimas didelis. Galima pasirinkti pirkti natūralaus pluošto – medvilnės, vilnos ar pūkinės. Žmonės, mėgstantys prabangą, švelnumą ir lengvumą gali pasirinkti šilkines ar kašmyrines antklodes. Taip pat yra ir dirbtinio pluošto antklodžių. Alergiškiems žmonėms “Calma” siūlo antibakterinę antklodę, kuri nesukelia jokios alerginės reakcijos, nes jos tusčiaviduris poliesterio pluoštas yra pripildytas sidabro dalelėmis, deaktyvuojančios alergenus.

Šių antklodžių yra įvairių matmenų – skirtos vaikams ir suaugusiems, galima pasirinkti jų ilgį ir plotį.

Tinkamą antklodę sau taip pat galima pasirinkti iš dar vieno kriterijaus – universalios ar pritaikytos skirtingiems metų laikams. Vasarinės stabilizuoja temperatūrą bei drėgmę gaminamos iš gryno laukinio šilkverpio šilko ar medvilnės. Žieminės – labai šiltos ir apgaubsiančios jus nepakartojamu švelnumu, dažniausiai vilnonės, kadangi jos kvėpuoja, kūnas visiškai nprakaituoja. Norintiems ypatingo lengvumo ar komfortabilumo yra sukurtos specialios pūkinės antklodės tiek vasarai, tiek žiemai, tačiau tokios pat šiltos ir malonios.

“Calma” parduotuvė yra Klaipėdoje, tačiau puikiausia yra tai, jog gaminius galima apžiūrėti ir įsigyti gyvenant visoje Lietuvoje – internetinė parduotuvė aprašo visų antklodžių savybes, jų pliusus bei pranašumus. Užsisakyti taip pat nėra sunku – reikia tik įsidėti pirkinį į virtualų pirkinių krepšelį, pasirinkti mokėjimo būdą (galima mokėti banko pavedimu ar mokėjimų programa visoje Lietuvoje www.mokejimai.lt) ir jūsų pirkinys jau keliauja į jūsų namus. Svarbu yra ir saugumas, kurį “Calma” parduotuvės visiškai užtikrina – visi mokėjimai vyksta oficialiai, tad jūsų pinigai niekur nepradings.

Linkiu pasirūpinti savimi bei savo miegu ir atrasti sau ar šeimos nariams tinkančią “Calma” antklodę bei džiaugtis pilnavertišku, maloniu ir lengvu miegu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>