Mėnesio archyvas: 2017 m. liepos mėn.

Kol taiso buitinę techniką – ką darote?

Ištikimų, mėgstamiausių buities prietaisų, tokių kaip skalbimo mašinų remontas Vilniuje taisymas gali pareikalauti bent laikinai pakeisti savo įpročius – kol bus remontuojamas vienas ar kitas daiktas. Jeigu remontas užtruks ilgiau, turėsite išmokti gyventi be to kažkurio prietaiso. Tačiau jums reikėtų tikėtis, kad pavyks viską sutaisyti kuo greičiau, o į tą laiką, pakentėsite ir pasinaudosite kokiomis nors buities alternatyvomis.

Skalbimo mašina

Mašinos VilniujeTaigi, jeigu sugenda skalbimo mašina, ką darote? Kai kurie žmonės čia pasakytų, kad tokiu atveju jie tiesiog nesinaudoja skalbimo mašina ir išvis nieko neskalbia. Gal ir galima įsivaizduoti tai. Tačiau deja tai, kad sugedo skalbimo mašina ir jai reikalingas remontas, pastebime kaip tik tada, kai jau reikia kažką skalbti, kai ten kišame skalbinius, taigi, patarimas nors ir būtų iš gerų paskatų, bet įgyvendinamas gana sunkiai. Taigi, gali būti, kad skalbti reikės. Kaip? Pasirinkimai yra keli. Pirmas, viską skalbti rankomis. Įgyvendinama, jeigu tai nedideli kiekiai rūbų, nėra tokių sunkių ir didelių kaip kokie gobelenai, paltai, kailiniai ir pan. Antra opcija – važiuoti pas tėvus su savo nešvariais skalbiniais. Įgyvendinama, kada reikia išskalbti skalbinius, o tėvams tai tikras malonumas, ir jie turi reikalingą, veikiančią skalbimo mašiną, o jūs pasitikite, kad jums nesugadins drabužių.

Dujinė viryklė

Skaityti straipsnį “Kol taiso buitinę techniką – ką darote?” »

Kaip susitvarkyti didelę sieninę spintą

Didelės sieninės spintos ir tvarkymosi trukmė didesnė – taip greitai nesutvarkysi kaip mažos spintelės. Tačiau jau pirmą kartą tvarkant didelę sieninę spintą, verta viską daryti taip, kad antrą kartą tvarkant darbo būtų mažiau. Tereikia kelių protingų sprendimų, ir viskas bus gražu, tvarkinga ir protinga.

Negailestingai išmesti, ko nereikia

Sieninės spintosTaigi, pirmiausia reikėtų sakyti, kad baldų salonas Vilniuje turi nemažą sieninių spintų pasirinkimą. Tačiau jums visada vertėtų galvoti, kokia spinta pagal išmatavimus geriausiai tinka jūsų namams. Gal jums reikia visai ne įprastos spintos, o kažko neįprasto? Gal jums tikrai tiesiog reikia nestandartinio baldo gamybos? Pagalvokite apie tai ir greitai suprasite savo poreikius, tuomet, jeigu tai tikrai jums aktualu, dar spėsite užsisakyti spintą iš gamintojo. Ir taip pat, jeigu tvarkotės senąją spintą, tuomet galite tiesiog pradėti nuo gero išvalymo. Spintų didžiausia problema būna ne jų pačių pastatymas, sandara, o tai, kad žmonės ten prikiša ir laiko tiesiog begales nereikalingo šlamšto. Tad būkite tie, kurie to šlamšto vengia ir iškraustykite spintą.

Padaryti dovanų dieną – išdalinti, kas visai gerai

Skaityti straipsnį “Kaip susitvarkyti didelę sieninę spintą” »