Mėnesio archyvas: 2017 m. sausio mėn.

Kaip keičiasi finansų rinkos

Tuos, ką domina finansų rinkos, neabejotinai turėtų dominti ir pokyčiai, kurie verčia keistis valiutoms. Jeigu finansų rinkose yra varijuojama būtent valiutomis, tuomet būtų pragaištinga nieko apie ta neišmanyti.

Valiutų pokyčius nulemia visuma

FinansaiIš tiesų tai, kad tam tikros valiutos kursas krenta arba leidžiasi, lemia itin didelė visuma reiškinių. Mes pamatome tik tam tikrą atspindį didelių įvykių. Ir jie gali būti labai įvairūs, visokiose srityse. Dėl to finansų rinkose dirbantis žmogus privalo būti holistas ir plačiai domėtis pasauliniais reiškiniais, suprasti, kur kokie dalykai vyksta.

Politiniai perversmai

Vienas iš daug ką nulemiančių dalykų yra politika. Tai, kaip elgiasi stambių valstybių politiniai lyderiai, su kuo jie sudaro sutartis, kas ką vertina palankiai, o kas ima kritikuoti – tai taip pat lemia tam tikrus pokyčius ekonomikoje. Pavyzdžiui, gerai sutariančios šalys vykdo mainus, susitarimus, o nesutariančios – tik kenkia viena kitai, apsunkina situaciją. Todėl politiniai perversmai, revoliucijos šalyje išbalansuoja santykius. Staiga susiformuoja visai kitokie prekybiniai tinklai, kitokios santaikos. Pagal tai keičiasi ir valiutų kursai, todėl norint užbėgti pokyčiams už akių, reikia stebėti, kas vyksta.

Teroro išpuoliai

Skaityti straipsnį “Kaip keičiasi finansų rinkos” »