Mėnesio archyvas: 2016 m. gruodžio mėn.

Kaip laminato grindis paversti stiliaus ikona?

Ieškote idėjų laminato grindims? Jeigu taip, vertėtų iškart galvoti apie bendrą interjero idėją, tuomet paaiškėja ir kokių laminato grindų jums reikia. Paprastai kiekvienas geras baldų centras Vilniuje jums gali pasiūlyti įvairių grindų, tik jums iš anksto geriau žinoti, ko ieškote.

Senų rąstų įspūdis

Vienas iš populiarių ir jaukių grindų laminato pasirinkimų – tai glotnios grindys, imituojančios senų rąstų įspūdį. Dažniausiai jos labai gražiai dera su baltomis sienomis, keliais paprastais, skandinaviškais baldais. Tokios grindys bus tvarkingai sudėliotos įprasta tvarka, jos bus šaltesnio atspalvio.

Virtuvės mozaika

Laminuota grindų dangaDar viena idėja, kaip tinkamai panaudoti laminato grindis – sukurti gražią jaukią virtuvę. Jos viduryje gali būti nedidelis darbo stalas, kraštuose būtų spintelės, kriauklės ir kiti įrengimai. Tokios grindys ir tokios sienos leis patirti daugiau jaukumo, jeigu jos bus šiltesnio atspalvio. Taip pat grindų laminatas turi dėliotis mozaika, o ne įprasta tvarka. Vadinasi, lentos tarsi turi persidengti, nevienodai viena kitą dengti. Tačiau galutinis įspūdis, žinoma, lieka tvarkingas.

Tamsus

Skaityti straipsnį “Kaip laminato grindis paversti stiliaus ikona?” »

Kaip nesugadinti kompresoriaus

Kai sugenda kompresorius, labai reikalingas tampa kompresorių aptarnavimas ir remontas. Juk veikiausiai ne pramogoms tą kompresorių naudojote, o kažkokiems darbams, pramonei. Deja, kartais kompresoriai į aptarnavimo centrus jau iškart atvežami tokios būklės, kad oro kompresorių dalys jau nebūna tinkamos naudojimui, tenka jas keisti naujomis. Tai kainuoja brangiau, negu iškart pašalinti dar tik pradedantį pasireikšti gedimą. Tad tam, kad kompresorių aptarnavimas ir remontas būtų mažesnis, vertėtų atsižvelgti į kai kuriuos kompresoriaus simptomus, kuriuos jis galbūt parodys, juo naudojantis.

Klausykite kompresoriaus garso

Profesionalūs kompresoriaiVienas iš daugumos elektrinių prietaisų gedimus išduodančių simptomų bus neįprasti garsai. Nors oro kompresorius apskritai nėra pats tyliausiai dirbantis aparatas, tačiau jums tikrai visada reikėtų labai klausyti jo garso ir svarstyti, ar jis toks čia turėtų būti. Neturėtumėte girdėti kažkokio keisto, neįprasto ūžimo, bildėjimo, garso, tarsi kažkas, įstrigęs į ventiliatorių, šiam besisukant, daužosi į kitas dalis. Jeigu imsite girdėti keistą garsą, nelaukite, kol „viskassusitvarkys savaime“, vežkite kompresorių tvarkyti.

Tikrinkite temperatūrą

Skaityti straipsnį “Kaip nesugadinti kompresoriaus” »