Mėnesio archyvas: 2016 m. lapkričio mėn.

Įvairių porceliano indų aprašymai

Porceliano produktaiGerų indų parduotuvių asortimente atsiranda ir porcelianiniai indai. Kiekvienas indas dali turėti savo paskirtį. Kokie porcelianiniai indai kam yra naudojami?

Lėkštės

Paprastai vienas populiariausių porceliano indų yra lėkštės. Jos gali pardavinėjamos po vieną, gali turėti ir savo giminių viename komplekte. Populiarios yra didelės apvalios lėkštės, iš kurių per pietus valdome įprastą maistą. Taip pat gali būti ir didelės įdubusios lėkštės, kurias vadiname sriubinėmis lėkštėmis. Iš jų valgome ir namuose, ir restoranuose, vos tik užsisakome sriubos. Dar populiarios yra mažesnės lėkštutės, kurios dažnai parduodamos drauge su savo puodeliais. Tokios mažosios yra padedamos po puodelio, jos paprastai būna apskritos. Jeigu puodeliu nusiris koks kavos lašas, jis nutekės į lėkštutę. O ir nešti kavą patogiau su lėkštele, nes tada bent jau neteks nukepti pirštų. Taip pat galima pamatyti ir vidutinių mažų lėkštelių, skirtų tiesiog desertui sudėti.

Puodeliai

Porcelianiniai indai gali būti skirti įvairioms progoms. Taip pat ir puodeliai. Vieni bus didžiuliai ir atrodys patys tinkamiausi kokiam nors paprastam jaukiam arbatos atsigėrimui namuose. Kiti bus maži, vienodi, elegantiški ir gerai tarpusavy derės, kai svečiai norės atsigerti kavos. Pasiklauskite pas italus, ir jie jums papasakos, kiek daug rūšių yra kavos puodelių. Kokia kava, toks ir puodelis. Kava diktuoja poreikius. Mažas puodelis skirtas Ekspresso kavai, didesnis paprastai, didžiausi bus Capuccino ar Latte kavoms gerti.

Dubenys

Skaityti straipsnį “Įvairių porceliano indų aprašymai” »