Mėnesio archyvas: 2015 m. balandžio mėn.

Kokie kriterijai svarbiausi renkantis butą?

Nuosavo būsto įsigijimas – tai iš tiesų atsakingas žingsnis, ir tuomet, kada yra planuojama įsigyti butą, tenka gerai pagalvoti, kokia pasirinkimo galimybė galėtų geriausiai pasiteisinti. Šiandien siūlomi labai įvairūs butai, tad rinktis turime iš ko, tačiau priimant sprendimą tikrai nevertėtų skubėti, ir visada svarbu pagalvoti, ar tam tikras pasirinkimas iš tiesų puikiai galėtų geriausiai pateisinti lūkesčius.

Kas svarbiausia renkantis butą?Galima rinktis butą naujos arba senos statybos namuose, ir šiandien vis dažniau yra pasirenkamas pirmasis variantas, kadangi yra tikimasi, kad buto išlaikymas nepareikalaus didelių išlaidų. Paprastai yra norima, kad šaltuoju metų laiku sąskaitos už buto šildymą būtų kuo mažesnės, tad pasirinkti naujos statybos butus tikrai yra palankiau.

Visada yra svarbu tai, kad buto išplanavimas puikiai pateisintų jūsų lūkesčius: nors ir galima atlikti tam tikrus keitimus bute, tačiau tai pareikalauja iš tiesų nemažai laiko, pastangų, o taip pat ir investicijų, tad visada yra palankiau rinktis tokį butą, kuriame įvairių keitimų reikės atlikti visai nedaug.

Skaityti straipsnį “Kokie kriterijai svarbiausi renkantis butą?” »

Kokios nustatytos sąlygos paskolai gauti?

Jei pritrūksta pinigų tam tikriems svarbiems pirkiniams ar kitoms išlaidoms, neretai tenka pagalvoti, kokios yra nustatytos sąlygos paskolai gauti. Nors jas teikia pakankamai nemažai įvairių bendrovių, galima būti tikriems, kad sąlygos gali būti gana panašios. Taigi, kaip yra galima pasiskolinti pinigų?

Paskolų gavimo sąlygosDažniausiai bendrovės, teikiančios paskolas, vertina, ar norintis pasiskolinti asmuo pilnametis, kuris gauna pakankamas pajamas ir neturintis finansinių įsipareigojimų, kurie yra pradelsti. Jei atitinkate visas šias išvardytas sąlygas, galite tikėtis, kad įmonė sutiks jums paskolinti pinigų, ir tuomet galėsite palyginti, kokia bendrovė yra nustačiusi pačias palankiausias skolinimosi sąlygas. Įvairių bendrovių nustatytos skolinimosi sumos ir terminai gali skirtis, tad tai tikrai visada yra palanku įvertinti. Jei skolinsitės iš greitus kreditus teikiančios bendrovės pirmą kartą, tokiu atveju visada galima tikėtis, kad tam tikra įmonė galės pasiūlyti pačias palankiausias skolinimosi sąlygas, ir pirmas kreditas gali nieko nekainuoti, jei jis bus grąžintas laiku. Taip pat tam tikros įmonės gali pasiūlyti ypatingas skolinimosi sąlygas solenizantams, švenčiantiems savo gimtadienį, todėl pritrūkus pinigų yra palanku pasidomėti, ką siūlo skirtingos bendrovės.

Skaityti straipsnį “Kokios nustatytos sąlygos paskolai gauti?” »