Mėnesio archyvas: 2013 m. spalio mėn.

Vertimo paslaugos Vilniuje – vertimai žodžiu ir raštu

Plečiantis paslaugų sferai į paviršių „išnyra“ vis daugiau pasiūlymų vartotojams, kuriems norima palengvinti ne tik sunkius darbus, tačiau ir kasdienybę. Akivaizdu, kad vienomis paslaugomis yra itin noriai naudojamasi, o kitos vis dar laukia pripažinimo. Kodėl taip yra? Tikriausiai vienas iš atsakymų būtų – naujovė, kuri kiša koja vyresnio amžiaus žmonių tarpe. Tokiu atveju užtenka vos vieno žmogaus, kuris būtų išbandęs siūlomą paslaugą ir pasakytų, jog tai yra patikima ir naudinga. Vertimo paslaugos Vilniuje – itin populiarėjanti sfera, kuriomis naudojasi įvairaus amžiaus vartotojai.

Skaityti straipsnį “Vertimo paslaugos Vilniuje – vertimai žodžiu ir raštu” »

Nuotraukose įamžinti prisiminimai

Daugybė įvykių žmogaus gyvenime palieka savo pėdsaką. Kartais graži šventė ar ypatingas gyvenimo įvykis po daugelio metų pasimiršta, o atminimas vis blanksta. Juk su metais mūsų atmintis jau nebe tokia pati, kaip jaunystėje. Nuostabus žmonijos išradimas – fotografija. Ji mums leidžia įamžinti nuotraukose visas svarbias akimirkas. Sparčiai tobulėjant naujosioms technologijoms vis daugiau nuotraukų išsaugomos kompiuteriuose, todėl nenuostabu, kad nuotraukos internetu vis populiarėja. Jas galime ne tik saugoti ir dalintis su draugais, pažįstamais ar šeimos nariais nesinaudodami popierinėmis nuotraukomis, tačiau prireikus labai patogu jas užsakyti tiesiog internetu.

Skaityti straipsnį “Nuotraukose įamžinti prisiminimai” »

Drabužiai vyrams

Drabužiai vyrams šiandien turi ne ką mažesnę reikšmę nei moterims – dauguma jų taip pat nori atrodyti stilingai. Vis dėlto, vyrai ne visada žino, kas jiems tinka, ir kartais net dydis nustatomas neteisingai. Kadangi vis dažniau vyrai renkasi apsipirkti internetu – tai tikrai padeda sutaupyti laiko, o dažnai  ir pinigų, labai svarbu žinoti tikslų savo drabužių dydį. Kadangi drabužių, perkamų internetu, negalima pasimatuoti, svarbu neapsirikti renkantis dydį.

Drabužiai vyramsTaigi, nuo ko pradėti? Visų pirma, reikėtų išsimatuoti savo ūgį. Tą reikėtų daryti stovint tiesiai. Krūtinę ir klubus reikėtų matuoti ties plačiausia dalimi. Liemenį reikėtų matuoti ties siauriausia dalimi. Kartais kyla neaiškumų, kaip išsimatuoti kelnių ilgi - norint nustatyti, kokio ilgio klešnių reikėtų, matuokite ilgi nuo kirkšnies iki kulkšnies (matuokite vidinę kojos dalį).  Pasirinktas tinkamas dydis – jau šis tas. Belieka atkreipti dėmesį ir į kitus dalykus, pavyzdžiui, renkantis kelnes, pirmas skaičius rodo kelnių dydį, o antras – ilgį, taigi, ir į tai reikėtų atkreipti dėmesį. Įsitikinkite, kad matuojate teisingai – per daug nesuveržkite ir per daug neatlaisvinkite matavimo juostos. Dauguma pardavėjų nurodo dydžių lenteles, taigi, svarbu tiesiog žinoti tikslias savo apimtis, ir vadovaujantis tuo, kas nurodyta lentelėje, išsirinkti savo dydį.

Skaityti straipsnį “Drabužiai vyrams” »

Starlike.lt – greičiau ir patogiau

Šiandien gyvename "pilnu tempu", ir ne visada randame laiko net ir elementariems dalykams, pavyzdžiui,apsipirkinėjimui. Internetinė parduotuvė Starlike užtikrina, kad dabar jums apsipirkinėti bus dar patogiau ir užtruksite dar mažiau laiko. Kodėl reikėtų pirkti internetu?

StarlikeVisų pirma, tai padeda sutaupyti: avalynė, viršutiniai drabužiai, suknelės, aksesuarai, apatiniai drabužiai internete kainuoja kur kas pigiau, todėl galite sutaupyti. Mažesnė kaina tikrai nereiškia, kad drabužiai aravalynė yra prastesnės kokybės: internetinės parduotuvės išlaikymas paprastai kainuoja pigiau nei nuomotis prekybos vietą, todėl pardavėjai gali pasiūlyti didesnį prekių asortimentą už mažesnę kainą. O tai tikrai aktualu kiekvienam. Dar vienas svarbus dalykas – tai laiko taupymas. atsiminkite, kiek paskutinį kartą apsipirkdami prekybos centre sugaišote laiką? Tikriausiai tai užtruko tikrai ilgiau nei vieną valandą ar dvi.

Skaityti straipsnį “Starlike.lt – greičiau ir patogiau” »

Kodėl verta nuomotis statybos techniką?

Statyba – tai veikla, kurios metu yra rekonstruojamas, remontuojamas , griaunamas ar statomas naujas statinys. Tad jei nusprendėte atlikti bent vieną iš šių veiksmų, pravartu būtų pasinaudoti XXI amžiaus technologijomis ir palengvinti visą statybų procesą. Juk šiuolaikinis gyvenimas tampa vis modernesnis, tad atsiranda vis pažangesnė technika, palengvinanti statybų procesą. Pasinaudojus statybos technika darbas bus atliktas kokybiškiau nei rankiniu būdu. Taip pat darbas bus atliekamas greičiau, todėl sutaupysite daug brangaus laiko. Juk gyvenimo tempas greitėja, tad natūralu, kad daugeliui itin aktualus tampa statymo greitis.

statybos technikos nuomaTačiau šios technikos įsigyti tikrai neverta, juk kažikurių prietaisų gali reikėti tik vienam kartui. Tad geriausia atliekant statybos darbus pasinaudoti statybos technikos nuoma. Ši paslauga leis darbą atlikti greitai, kokybiškai ir be didelių papildomų išlaidų.

Skaityti straipsnį “Kodėl verta nuomotis statybos techniką?” »

Žalioji santechnika – pirmieji žingsniai

Kuomet pradedama kalbėti apie ekologiją ir apie "žaliąją" statybą, atsiranda keletas dalykų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti. Siekiant vadovautis ekologija pagrįstomis idėjomis, santechnika taip pat turėtų būti įrengta tinkamai. Ekologiškai įrengta santechnika gali sumažinti energijos sąnaudas, apsaugoti nuo kenksmingų medžiagų patekimo ir neteršti gamtos.

santechnikaJei gyvenate senos statybos name, ko gero gali būti sunku jį paversti "žaliuoju" namu, ypač kalbant apie anksčiau įrengtą santechniką. Tačiau tai nėra neįmanoma, bet gali pareikalauti nemažų išlaidų. Ir visiškai kita situacija yra kuomet statomas naujas namas. Šiuo atveju galima pasirinkti ne tik ekologiškus santechnikos įrenginius, tokius kaip indaplovės ar skalbyklės, bet ir pasirūpinti ekologiška nuotekų sistema ir pan. Tačiau tiek vienu, tiek kitu atveju vadovaujantis ekologija grįsta pasaulėžiūra, galima ženkliai sumažinti vandens ir energijos sąnaudas, kas ilgainiui papildys ir piniginę. Tad investicijos neabejotinai pasiteisins.

Žinoma, išlaidų už komunalines paslaugas tėra tik akivaizdūs faktai, kuriuos galima pastebėti plika akimi. Tačiau svarbu žinoti, jog rinkdamiesi ekologišką gyvenimo būdą atliekate kur kas daugiau, nei paprasta taupymo programa. Naudojantis ekologiška santechnika, gersite švaresnį vandenį, kas atsispindės jūsų ir jūsų namiškių sveikatoje. O juk žmonės dažnai nesusimąsto kaip smarkiai gali pakenkti nešvarus vanduo… Su juo perduodama daugybė ligų, o turint omenyje, kad didžiąją žmogaus kūno dalį sudaro vanduo, galima tik įsivaizduoti kiek kenksmingų medžiagų kiekvienas iš mūsų nešiojamės savo kūne.

Skaityti straipsnį “Žalioji santechnika – pirmieji žingsniai” »

Energetinis sertifikatas

Kas tai yra? Energetinis sertifikatas pažymi, koks būsto energetinis naudingumas, tai yra, kalbant bendrai, jis parodo, kiek sunaudojama energijos apšildyti būstą. Jo naudingumas žymimas klasėmis – nuo A klasės iki G klasės. A klasė yra pati aukščiausia – jei sertifikate pažymėta, kad būsto energetinis naudingumas yra būtent tokios klasės, tai reiškia, kad apšildyti būstą sunaudojama mažiausias kiekis energijos. Su G klase viskas atvirkščiai – tai parodo, kad sunaudojamas energijos kiekis yra labai didelis. Paprastai butų energetinissertifikatas pažymi, kad energetinis naudingumas yra G klasės. Paprastai šis sertifikatas yra šabloniškas, ir visų standartinių butų savininkams jis išduodamas toks pats. Jei buto savininkas mano, kad energetinis naudingumas yra aukštesnės klasės, jis gali samdytis ekspertus, kurie nustatys, ar energetinis naudingumas yra aukštesnės klasės nei G. Deja, tai pasiteisina gana retai, o ekspertų darbas kainuoja kelis šimtus litų, taigi, paprasčiausiai pinigai paleidžiami vėjais.

Skaityti straipsnį “Energetinis sertifikatas” »

Greitas ir ekonomiškas sprendimas – krautuvų nuoma

Sunkius krovinius nėra lengva pergabenti, tam padaryti reikia specialios įrangos, tačiau jei sunkūs kroviniai yra retenybė jūsų kasdienybėje, tuomet geriau tiesiog pasirinkti krautuvų nuomą, kurioje bus išspręsta sunkaus krovinio perkėlimo problema greitai ir su specialistų pagalba.

Besirinkdami krautuvą turite atkreipti dėmesį į tai, kokioje vietoje vairuosite, kokio sunkumo ir kokiame aukštyje kelsite patį krovinį, kadangi UAB „Virenda“ krautuvų nuomoje tikrai platus pasirinkimas, kad atitiktų kiekvieno vartotojo poreikius.

Krautuvų nuoma garantuos, jog iškilus nesklandumams galėsite kviestis meistrą ar tiesiog konsultuotis su juo telefonu, o jei gausis taip, jog dėl kažkokių priežasčių suges krautuvas ir neveiks, tuomet jis bus pakeistas kitu, be jokių laukimų ir laiko gaišimų, tad jūsų darbai nesustos o vyks sklandžiai pagal suplanuotą grafiką.

Nuomojantis krautuvą galėsite rinktis ir pagal komfortabilumą, ar norite sėdimo ar stovimo, kaip jums patogiau ir geriau valdyti, bei pervežti reikiamą kiekį krovinio, galite pasirinkti hidraulinį, mechaninį ar elektrinį valdymą, visi krautuvų nuomoje esantys krautuvai turi gerus, didelius ir gero matomumo veidrodėlius, per kuriuos matysite kas darosi už jūsų nugaros.

Stiebas taip pat yra pasirenkamas kokio norite, ilgesnio ar trumpesnio, priklauso kokio aukščio bus keliamas krovinys ir kokio aukščio lubos, kad tilptų pakelti, tad prieš rinkdamiesi nuomojamą krautuvą turite žinoti savo darbo vietos galimybes ir didumą, kokia manevravimo bei aukščio galimybė.

Stacionarūs kompiuteriai

Kompiuteris šiais laikais yra reikalingas kiekvienam žmogui. Nesvarbu ar esate verslininkas, moksleivis, o galbūt net vyresnio amžiaus žmogus. Jei nenorite atsilikti nuo naujienų, bendrauti su draugais ir pažįstamais, atlikti reikalingus darbus, to negali padaryti be kompiuterio. Šiomis dienomis galima rinktis iš begalės skirtingų kompiuterių rūšių, tačiau tiesa ta, jog stacionarūs kompiuteriai yra vis dar populiariausias pasirinkimas. Net ir tie asmenys, kurie naudoja nešiojamus ar planšetinius kompiuterius, vis vien namuose turi bent vieną stacionarų kompiuterį. Pastarieji išsiskiria tuo, jog geba dirbti greičiau ir be vargo apdoroja reikiamą informaciją. Jei pastebėjote, jog jūsų turimas kompiuteris jau neatitinka esamų poreikių, štai keli patarimai, kaip išsirinkti reikiamą prekę bei į ką atkreipti dėmesį.

Stacionarūs kompiuteriaiPradėkime nuo to, jog galima rinktis iš įvairių gamintojų. Kiekvienas iš jų pasižymi savais privalumais. Negalima teigti, jog yra tik vienas geriausias gamintojas, kurio siūlomi stacionarūs kompiuteriai yra geriausi. Visi žmonės turi skirtingus poreikius, galimybes bei kriterijus, tad kompiuterio pasirinkimas yra labai subtilus reikalas. Vieniems kompiuteriai yra reikalinga tik galimybei pasitikrinti elektroninį paštą ir skaityti naujienas, tad natūralu, jog renkantis naują kompiuterį tokie žmonės naudosis kitokiais kriterijais nei tie, kuriems reikalingos specialios programos, greitas informacijos apdorojimas ir t.t. Taigi, visų pirma nuspręskite, kam jums reikalingas kompiuteris ir kam ruošiatės jį naudoti, na o tada gamintojo pasirinkimas bus daug paprastesnis. Jei manote, jog neturite pakankamai žinių tam, jog išsirinktumėte geriausią variantą, pasitarkite su specialistais. Pastarieji jums pateiks rekomendacijas.

Skaityti straipsnį “Stacionarūs kompiuteriai” »

Superkame automobilius

Kartais tenka atsisveikinti su senu automobiliu. Tai gali lemti daugybė priežasčių: automobilį pernelyg dažnai tenka remontuoti, jo remontas per daug brangus, automobilis nėra pakankamai ekonomiškas ir t.t. Kartais rasti pirkėją būna tikras iššūkis – atrodo, kad skelbimus sudedame į visus įmanomus skelbimų portalus, tačiau pirkėjas kaip neatsiranda, taip ir neatsiranda. Ką daryti tokiu atveju? Parduoti automobilį į metalo laužą? Ne visada reikia griebtis tokių drastiškų priemonių. Žiūrinėjant skelbimus, kartais akis užkliūva už skelbimo, kurio antraštė skelbia – "superkame automobilius". Ką tai reiškia? Ar tikrai galima parduoti bet kokį automobilį, neieškant pirkėjo? Dažnaiautomobilių supirkėjai automobilius superka palankia kaina pardavėjui, taigi, dažnai tai tampa geriausiu sprendimu. Dažnai gana sudėtinga parduoti tvarkingą automobilį, o ką jau kalbėti apie tokį, kuris turi trūkumų… Taigi, ką reikėtų daryti? Paprastai  automobilių supirkėjai turi ir savo internetinį puslapį, kuriame apsilankę galite sužinoti, už kokią kainą gali būti nupirktas jūsų automobilis. Jums reikia užpildyti anketą, kurioje prašoma nurodyti automobilio duomenis ir kainą, už kurią norėtumėte parduoti automobilį. Paprastai jau gana greitai sulaukiama atsakymo – darbuotojai įvertina, ar gali nupirkti automobilį jūsų siūloma kaina ir apie tai informuoja telefonu ar elektroniniu laišku.  Taigi, tai visai paprasta.

Superkame automobilius Skaityti straipsnį “Superkame automobilius” »