Mėnesio archyvas: 2013 m. rugsėjo mėn.

E-cigarečių specializuotos parduotuvės

Elektroninės cigaretės – tai viena iš populiariausių šių dienų inovacijų. Elektroninės cigaretės, kitaip vadinamos e-savuke, yra sveikesnė rūkymo alternatyva, kas būtent ir leido šiai inovacijai ganėtinai greitai iš populiarėti. Vis dėlto, kaip ir kiekviena prekė, elektroninės cigaretės, norint jas pilnai išnaudoti, turi būti kokybiškos. Tad iš kur geriausia pirkti elektronines cigaretes? Būtent tokia ir bus mūsų šiandienos tema.

Vietiniai perpardavinėtojai
Vietiniai perpardainėtojai – tai įvairios parduotuvės, kurios nesispecializuoja ties elektroninių cigarečių pardavinėjimu – tiesiog jas perpardavinėja. Realiai, iš tokių vietų pirkti šio dalyko tikrai neapsimoka. Pirmiausia, perpardavinėtojai padidina parduodamų prekių kainas, kada gautų pelno, tad jūs sumokėsite daugiau, nei turėtumėte. Taip pat, dažniausiai perkant iš perpardavinėtojų, prekės nebus aukščiausios kokybės, kas neleis jums mėgautis visais elektroninių cigarečių privalumais.

Specializuotos parduotuvės
Specializuotos – neabejotinai pats geriausias pasirinkimas perkant elektronines cigaretes. Jos ne tik siūlo aukščiausios kokybės prekes, tačiau perkant iš šių parduotuvių, sumokėsite žymiai mažiau, nei pirkdami eleketronines cigaretes kitais būdais, kas leis jums sutaupyti. Vis dėlto, tokių parduotuvių Lietuvoje nėra, todėl daugelis perka iš perpardavinėtojų. Vis dėlto, yra specializuotų elektroninių cigarečių parduotuvių užsienyje, kurios siunčia prekes į Lietuvą, iš kurių puikus pavyzdys Sähkötupakka, teikianti aukščiausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą bei siunčianti prekes į aplinkines šalis, tarp kurių – ir Lietuva.

Proginės suknelės – greičiau ir patogiau

Proginių suknelių prireikia daugybei švenčių: vestuvėms, išleistuvėms, krikštynoms, teminiams vakarėliams ar tiesiog gimtadieniams. Proginės suknelės - ypatingi drabužiai, kurių savo spintoje dažniausiai turime visai nedaug. Vis dėlto, vieną kartą apsivilkus suknelę, antrą kartą jos galima ir neapsivilti, todėl reikėtų apmąstyti, koks variantas priimtiniausias: suknelės pirkimas, siuvimasis ar nuoma.

proginės suknelėsVis labiau populiarėja teminiai vakarėliai, kurių metu reikalinga specifinė apranga, pavyzdžiui, proginės suknelės ar karnavaliniai kostiumai. Teminiai vakarėliai leidžia įsijausti į kito asmens vaidmenį, todėl tai – iš tiesų smagu. Kartais teminiai vakarėliai leidžia moterims pasijausti tarsi princesėms, tačiau tai gali kainuoti tikrai nepigiai. Taigi, kokį variantą geriausia pasirinkti:

Skaityti straipsnį “Proginės suknelės – greičiau ir patogiau” »

Stalo puošimas – kai ruošiatės vestuvėms

Artėjant vestuvių dienai, reikia apgalvoti daugybę dalykų: kokią patalpą šventei išsirinkti, kokius gėrimus ir kokį maistą užsakyti, taip pat apgalvoti, ar šventė bus teminė, kokias dekoracijas išsirinkti ir kaip papuošti stalą. Stalo puošimas yra tikras menas. Nepakanka vien tik stalą užtiesti balta staltiese, reikėtų pasirūpinti ir įvairiomis dekoracijomis ir t.t.

stalo puošimasStalas kartais gali būti geroki apkrautas maistu, gėrimais, o taip pat ir lėkštėmis bei puodeliais. Žmonėms, kurie atneša maisto svečiams, ne visada lieka pobūvio salėje visos šventės metu, todėl torto ir kavos patiekimu tenka rūpintis kažkam kitam. Tai gali sudaryti šiek tiek nepatogumų, todėl bene geriausia išeitis – kavos aparatai. Kiekvienas svečias gali pasirinkti tokią kavą, kurią mėgsta labiausiai, o taip pat ir pasisaldinti pagal savo skonį. Kavos aparatai užtikrina, kad jums nereikės stalo apkrauti puodeliais, šaukšteliais ir cukrinėmis. Be to, kavą mėgsta tikrai ne visi, tad tenka klausinėti, kas pageidaus kavos ir kokio stiprumo. Taigi, kavos aparatai – viena geriausių išeičių tiems, kurie rūpinasi, kad šventės metu visi gautų tai, ką mėgsta, ir į tai neįdedant daug pastangų.

Skaityti straipsnį “Stalo puošimas – kai ruošiatės vestuvėms” »

Žieminės ir vasarinės padangos nuo šiol žymimos ir lipdukais

Vasarinių padangų pirkimas – ne ką mažiau atsakingas procesas nei žieminių padangų įsigijimas. Taigi ką apie tai turėtų žinoti vairuotojai? Kasmet vyrauja ta pati tendencija: daugiausia žmonių blaškytis ieškodami naujų padangų ima maždaug lapkričio ir balandžio mėnesiais – kai ateina metas keisti žiemines padangas vasarinėmis ir atvirkščiai. Pabandysime papasakoti, kas svarbu, kai perkamos vasarinės padangos. Nuo 2012 metų pavasario padangomis prekiaujantiems prekybos centrams ir auto dalių salonams pradėtos taikyti tam tikros taisyklės. Tai yra, ant visų parduodamų padangų turi puikuotis lipdukai, žymintys pagrindines padangų savybes, aktualias vairuotojams: kiek padangos yra ekonomiškos, ar jos leidžia automobiliui išlikti stabiliam važiuojant šlapia, drėgna danga bei lipdukas nurodo padangų triukšmo lygį. Šiuos kriterijus turi atitikti ir padangos mikroautobusams, sunkvežimiams bei kitoms transporto priemonėms.

vasarinės-padangosLipdukai, beje, gali ir nurodyti informaciją, kada padangos pagamintos. Klijuoti lipdukus privaloma tik ant tų padangų, kurios pagamintos buvo po 2012-ųjų liepos 1 dienos. Sistemą suprasti nesunku, nes padangų kokybė klasifikuojama pagal abėcėlės raides, pavyzdžiui, F raidė gali nurodyti, kad padangos kokybė yra tarp geros ir vidutiniškos, tuo tarpu A raidė nurodo, kad padangas yra pačios aukščiausios kokybės ir atitinka visus šiuolaikinius standartus padangų gaminimo srityje.

Skaityti straipsnį “Žieminės ir vasarinės padangos nuo šiol žymimos ir lipdukais” »

Gydomasis masažas

Ar kada susimąstėte apie masažo teikiamą naudą? Gaila, tačiau apie tai kalbama visai nedaug. Masažas gali atpalaiduoti, gerinti kraujotaką, o gydomasis masažas – dar ir išgydyti tam tikrus negalavimus, kaip jau sako ir pats paslaugos pavadinimas. Dauguma mūsų gyvena įtemptu gyvenimo ritmu, ir retai susimąsto apie savo sveikatą, kol… nepasireiškia tam tikrų ligų simptomai.

gydomasis masažas Skaityti straipsnį “Gydomasis masažas” »

Plaukų kaukės ir šampūnai

Nėra lengva užduotis išsirinkti plaukų šampūną ir kaukę plaukams pasirinkti. Ne vienai moteriai tenka išbandyti gausybę įvairiausių priemonių, kol galiausiai nusprendžia, kokios plaukų kaukės ir kitos plaukų priežiūros priemonės tinkamiausios. Rinktis tikri yra iš ko - parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo įvairiausių siūlomų produktų, tačiau kartais, kai siūloma tokia gausybė produktų, išsirinkti tinkamiausią tampa dar sudėtingiau.

plaukų kaukėsŠampūnai pirmiausia turėtų būti pasirenkami pagal plaukų tipą: ar jie sausi, ar normalūs, ar linkę greitai susiriebaluoti. Žinant savo plaukų tipą, tampa šiek tiek paprasčiau išsirinkti tinkamą plaukų priežiūros priemonę, nes pasirinkimo galimybės tarsi ir sumažėja. vis populiaresni tampa natūralios sudėties plaukų šampūnai, nes rūpinamasi ne tik savo sveikata, bet ir gyvūnais, su kuriais atlieka bandymus tikrai nemažai kosmetikos gamintojų. Laimei, Europos Sąjungos šalyse dabar uždrausta atlikti bandymus su gyvūnais, norint pagaminti "stebuklingą" kosmetikos produktą, o taip pat draudžiama pardavinėti produktus, kuriuos gaminant nukentėjo gyvūnai. Daug moterų klausia, o kas nutiks su kai kuriais jau pamėgtais prekiniais ženklais, tačiau gana sudėtinga atsakyti. Kol kas bus išparduodamos tos kosmetikos priemonės, kurios buvo importuotos iki šių metų, o kaip viskas klostysis toliau, sunku prognozuoti. Natūralios sudėties plaukų šampūnai ne tik nekenkia gyvūnijai, bet ir sveikatai, todėl derėtų pasiskaityti produkto etiketę ir paanalizuoti sudėtį, kad galima būtų užtikrinti, kad produktai tikrai nekenkia plaukams.

Skaityti straipsnį “Plaukų kaukės ir šampūnai” »

Ką būtina žinoti apie žvyrą?

Statybų pramonė neįsivaizduojama be žvyro. Ši medžiaga dažnai yra naudojama ir atliekant lauko darbus. Žvyro svarba  bei nauda statybų pramonėje neabejoja niekas. Ką yra būtina žinoti apie šią medžiagą? Apie tai ir pakalbėsime plačiau.

ŽvyrasKas yra žvyras? Ko gero, dauguma žmonių, paklaustų, kas yra žvyras, atsakytų, jog tai medžiaga, kuri labai dažnai yra naudojama statybų metu, tačiau retas galėtų pateikti tikslesnį šios medžiagos apibūdinimą. Kalbant  apie tikslesnę žvyro sąvoką, reikia pasakyti, jog žvyru yra vadinama biri nuosėdinė uoliena, kuri yra sudaryta iš dviejų komponentų – smėlio bei žvirgždo. Pasitaiko atvejų, kuomet žvyre yra randamos smulkios molio dalelės. Kur susidaro ši medžiaga? Atsakant į šį klausimą svarbu paminėti, jog žvyras dažniausiai susidaro jūrų ir upių pakrantėse.

Kaip jau buvo minėta, žvyras dažniausiai yra naudojamas statybų ar lauko darbams atlikti, tačiau šios medžiagos panaudojimas yra šiek tiek platesnis – žvyras naudojamas ir keliams tiesti, sausinti, be to, žvyras yra svarbi betono sudedamoji dalis. Kaip rodo statistika, per pastarąjį dešimtmetį mūsų šalyje buvo išgauta šiek tiek daugiau nei 300 000 tonų šios medžiagos.

Skaityti straipsnį “Ką būtina žinoti apie žvyrą?” »

Renginių organizavimas

Renginių organizavimas neįgudusiems tai daryti gali būti tikras galvos skausmas: nuo ko pradėti, iš kur semtis idėjų, ką daryti, kad visiems svečiams būtų smagu ir įdomu? Ką daryti, kad renginys nebūtų tiesiog eilinis pasisėdėjimas gurkšnojant alkoholinius gėrimus? Šios ir dar daugiau minčių sukasi ne vieno žmogaus, užsimojusio suorganizuoti renginį, galvoje.

Skaityti straipsnį “Renginių organizavimas” »

Saugantis jūsų akis nešiojamasis kompiuteris Packard Bell

Packard Bell Ente tai nešiojamasis kompiuteris turintis 15,6 colių ekraną kuris palaiko puikų HD formatą. Šis kompiuteris negadina akių, nes ekranas padengtas specialia plėvele. Packard Bell Ente turi nuostabią Intel gamintojo vaizdo plokštę ir vartotojui perkant Packard Bell Ente kompiuterį jame jau būna įdiegta operacinė sistema Windows 8.

Packard Bell Ente kompiuterio svoris yra nedidelis tik 2,6 kilogramo, todėl vartotojui nėra sunku nešiotis kompiuterį į darbą ar iškylaujant gamtoje.Šis Packard Bell Ente skirtas daugiau darbui ir pramogauti internete, o žaidimams jis nėra toks galingas , kad butu galima jais mėgautis.

Packard Bell Ente procesorius išvysto iki 2,4 Ghz greitį o standžiojo disko talpa 500GB. Packard Bell Ente turi puikią integruotą garso sistemą tai pat ir mikrofoną, todėl vartotojas galės nevaržomai bendrauti su draugais būdamas bet kurioje šalyje.

Šio nešiojamojo kompiuterio Packard Bell Ente išvaizda yra stilinga juoda spalva su trupučiu sidabrinės spalvos suteikia kompiuteriui gerą išvaizdą. Kompiuteris turi 3 USB lizdus, bei kompaktišką kortelių skaitytuvą, tai labai traukia pirkėjus nes turint išmanųjį telefoną nereikia pirkti specialaus laido jam prijungti prie kompiuterio tiesiog išimama kortelę ir įdedama į skaitytuvą .

Skaityti straipsnį “Saugantis jūsų akis nešiojamasis kompiuteris Packard Bell” »

Geodeziniai ir kadastriniai matavimai

Geodeziniai matavimai – tai specialiais geodeziniais prietaisais atliekami matavimai, skirti  nustatyti sklypo ribas centimetro, o  plotą kvadratinio metro tikslumu.  To reikia, nes visi sklypai turi būti įregistruoti nekilnojamojo turto registre, jeigu jų ribos nėra pažymėtos valstybinėje geodezinėje koordinačių sistemoje. Nekilnojamojo turto kadastro žemėlapis tai tam tikra duomenų bazė, kurioje nurodytos visos nekilnojamojo turto buvimo vietos, jų savybės bei vieta valstybinėje geodezinių koordinačių sistemoje

geodeziniai matavimaiNorint pradėti geodezinius matavimus pasirinktai įmonei privalėsite pateikti laikiną žemės sklypo planą. Taip pat pasirinktinai vieną iš dokumentų apie suprojektuotą/ leistą išsipirkti iš valstybės žemės sklypą arba specialų žemės sklypo pažymėjimą, kuri išduoda VĮ Registrų centras.

Paprastai geodeziniai matavimai naudojami norint padalinti, sujungti, parduoti, perleisti, išnuomoti, dovanoti ar suteikti panaudai žemės sklypus. Taip pat žemės savininkui norint pasitikslinti savo žemės sklypo matmenis. Tai užtikrina teisę lengvai disponuoti savo turimu nekilnojamuoju turtu.

Skaityti straipsnį “Geodeziniai ir kadastriniai matavimai” »