Mėnesio archyvas: 2013 m. rugpjūčio mėn.

Apie naudotas automobilių dalis

Norite atsikratyti seno ir nereikalingo automobilio? Skelbimų talpinimas ir pokalbiai su gausybe skambinančiųjų, tačiau neperkančių automobilio, ima varginti? Atiduoti automobilį į metalo laužą gaila? Tuomet puiki išeitis yra pasinaudoti paslauga – automobilių supirkimas.

automobilių supirkimasPasirinkę šią paslaugą, savo automobilį parduosite išties greitai.  Pirmiausia automobilis turės būti patikrinamas ir nustatoma ar jis atitinka keliamus reikalavimus. Vėliau  jums bus pasiūlyta automobilio supirkimo kaina. Jeigu kaina jus tenkina ir nusprendžiate parduoti automobilį, įmonės darbuotojai už jus sutvarko automobilio išregistravimo ir kitus dokumentus. Svarbu paminėti, kad už automobilio supirkimą yra atsiskaitoma iš karto.  Taigi, automobilio supirkimas yra paslauga, leidžianti automobilį parduoti  išties greitai bei be didelių pastangų.

Tačiau prieš parduodami automobilį gerai pagalvokite ar verta tai daryti. Kartais užtenka pakeisti viena ar kelias automobilio detales ir automobilis atgyja naujam gyvenimui. Jei automobilis išties senas  jas keist naujomis neverta. Tokiu atveju geriau pasinaudokite paslauga – naudotos automobilių dalys.

Skaityti straipsnį “Apie naudotas automobilių dalis” »

Universalių galimybių nešiojamas kompiuteris ASUS

ASUS X55VD tai nešiojamasis kompiuteris gebantis atlikti visus kasdieninius darbus, o taip pat suteikiantis galimybę pasilepinti mėgstama muzika, filmu ar atsipalaiduoti žaidžiant žaidimą.

Visa tai ASUS X55VD siūlo dėka gerų techninių parametrų. Dažniausiai ASUS nešiojamieji kompiuteriai komplektuojami su dviejų branduolių procesoriais, našia darbine atmintimi bei patikima NVIDIA vaizdo plokšte. Šie puikūs pagrindiniai parametrai užtikrina produktyvų, lengvą darbą, o bet kokia veikla su ASUS X55VD nešiojamuoju kompiuteriu tampa malonumu.

Skaityti straipsnį “Universalių galimybių nešiojamas kompiuteris ASUS” »

Automobilių stiklų remontas ir keitimas

Automobilių stiklai pagaminti naudojant aukštas technologijas, todėl jie gali atlaikyti gana didelę apkrovą. Vis dėlto, kartais nutinka taip, kad automobiliui tampa reikalingas automobilių stiklų remontas. Automobilių stiklai gali būti laminuoti arba grūdinto stiklo. Pastarieji pasižymi dideliu atsparumu aplinkos veiksniams. Laminuotas stiklas apsaugo nuo stiklo subyrėjimo į smulkius šipulius.

automobilių stiklų remontasVis dėlto, kokius automobilio stiklus bepasirinktumėte, gali būti reikalingas remontas ar automobilių stiklų keitimas. Tai gali nutikti ir visai netikėtai, pavyzdžiui, nuo kelio pašokus akmenukams ir atsitrenkus į stiklą, tai, be abejo, gali būti ir avarijos ar įsilaužimo rezultatas.

Svarbiausia įvertinti, kaip stipriai įdaužtas stiklas ir ar jis dar gali būti remontuojamas. Kartais gana sudėtinga nustatyti, ką geriau rinktis, todėl patartina vadovautis šiais keturiais svarbiausiais patarimais:

Skaityti straipsnį “Automobilių stiklų remontas ir keitimas” »

Namų ventiliacija

Mūsų šalies klimatas, regis, idealus. Žinoma, kiekvienas iš mūsų turi skirtingus poreikius, tačiau negalima paneigti fakto, jog gyvendami Lietuvoje turime galimybę pasidžiaugti žiemos šalčiais, vasaros kaitromis ir stebėti kintančią gamtą visais metų laikais. Visgi, nors ir oras šioje vietoje yra mūsų sąjungininkas, būtina pastebėti, jog daugelis žmonių didžiąją dienos dalį praleidžia namuose, biuruose ar kitose patalpose. Būtent dėl šios priežasties patalpų ventiliacija tampa vis aktualesniu klausimu. Slogus oras namuose gali ne tik kelti diskomfortą, tačiau taip pat turėti įtakos jūsų savijautai. Taigi, jei norite to išvengti, rekuperatoriai yra itin patogus ir ekonomiškas pasirinkimas. Greičiausiai pastebėjote, jog neretai būnant namuose jums ima mausti galvą. Taip nutinka dėl to, jog namuose esantis oras yra nekokybiškas, slogus. Tad nieko nuostabaus, jog susiduriate su įvairiomis diskomforto būsenomis.

rekuperatoriaiNamų vėdinimas yra reikalingas visiems, tačiau šioje vietoje kyla klausimas, kaip tai atlikti teisingai, išvengiant pašalinių poveikių. Nuo senų laikų buvo įprasta, jog ventiliacija atliekama atidarant langus ar orlaides. Šis metodas vadinamas natūraliuoju. Visgi, neskubėkite imtis būtent šio metodo, nes jis nėra toks naudingas, kaip galėjote įsivaizduoti. Tik pagalvokite, jei lauko temperatūra yra pakankamai vėsi, o jūs atidarysite langus, norėdami įsileisti šviežio oro. Visa tai gali pasibaigti peršalimu ar kitomis ligomis, tad galima drąsiai teigti, jog tokiu sprendimu galite sukelti riziką savo ir aplinkinių sveikatai. Rekupertoriai yra puiki alternatyva. Šios sistemos užtikrina mechaninį ventiliavimo būdą, kuris neturi įtakos jūsų sveikatai ir būsenai. Pasirinkus šį variantą, jūs galite mėgautis švariu oru ir tuo pačiu būti tikri, jog nesukeliate pavojus savo šeimos nariams, Tai itin patogus pasirinkimas šeimoms, kurios augina mažus vaikus, juk visi puikiai žinom,e kiek nedaug reikia mažiesiems, jog peršaltų.

Skaityti straipsnį “Namų ventiliacija” »

Skelbimų užsienyje privalumai ir skelbimų nauda

Jau seniai norėjote praplėsti savo verslą ir padaryti jį prieinamą ne tik vietiniams, bet ir užsienio vartotojams? Tik nežinojote kaip nebrangiai pritraukti daugiau susidomėjusiųjų akių? Reklaminiai stendai vietiniame regione ar užsienyje – kainuoja, taip pat ir televizinės ar leidiniuose spausdinamos reklamos, o ir susitarimas dėl reklamos paslaugos gali apsunkti. Kodėl gi nepasinaudojus skelbimų talpinimo paslauga internete, kaip reklama? Pasirinkus tam tikrą internetinių skelbimų portalą, prieinamą tiek vietiniams, tiek užsienio vartotojams, išverstą keliomis kalbomis, jūsų skelbimai taps prieinami ir matomi tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Skelbimai užsienyje – paslauga, atverianti platesnes galimybes jūsų verslui, suteikianti didesnį žinomumą ir greitesnius, jus tenkinančius reklamos rezultatus.

skelbimai užsienyjeVos neliko nepaminėtas svarbiausias šios, skelbimų talpinimo internete, paslaugos pliusas, tai yra – jokio skelbimų apmokestinimo! Pasirinkdami skelbimų portalą, leidžiantį talpinti nemokamus skelbimus, savo reklamai neišleisite nė cento. Skelbime galite talpinti bet kokią informaciją, jeigu jums neaktualu reklamuoti savo teikiamas paslaugas, tuomet pardavinėkite nereikalingus, namuose tik dulkes surinkinėjančius daiktus.

Skaityti straipsnį “Skelbimų užsienyje privalumai ir skelbimų nauda” »

Savivarčių nuoma – kam galėtume pritaikyti šias transporto priemones?

Iš tiesų, Lietuva visuomet garsėjo žemės ūkio veikla, kuria, iš esmės, užsiima kas antras tautietis. Įdomus faktas yra tas, jog kiekvienais metais mūsų krašte daugėja kompanijų, kurių pagrindinė veikla ir yra savivarčių nuoma. Šia teze galėtume tik pasidžiaugti, kadangi versli Lietuva suteikia ne tik naudos paprastiems piliečiams – klientams, kurie naudojasi paslaugomis, tačiau ir paprastiems bedarbiams, kurie darbo vietą gauna. Dėl tam tikrų paskatinimo apraiškų, šiandieną nutariau parašyti informacinį straipsnį apie savivarčių nuoma ir pašnekėti apie tai, kur šią paslaugą būtų galima pritaikyti.

savivarciu nuomaVisų pirma, norėčiau pradėti nuo to, jog tokia paslauga, kaip savivarčių nuoma, daugeliui iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nenaudinga. Tačiau, šiek tiek pasigilinus, išaiškėja, jog šios transporto priemonės, kurias siūlo verslininkai, yra neatsiejamos nuo daugumos žemės darbų.

Skaityti straipsnį “Savivarčių nuoma – kam galėtume pritaikyti šias transporto priemones?” »

Šlapi tapetai: didžiausi privalumai

Dažnai, norint atnaujinti namus, tenka gerai pasukti galvą: kokias priemones rinktis, kad darbai eitųsi greitai ir sklandžiai? Šiais laikais sunku rasti laiko namų atnaujinimui, todėl tenka ieškoti, kaip tai padaryti greitai. Tam puikiai gali padėti šlapi tapetai,  kuriais tapetuojant pajusite, kad remonto darbus galima daryti ne tik greitai ir sklandžiai, bet ir maloniai! Jums nereikės samdyti remonto darbų specialistų – viską galėsite padaryti patys.

Šlapi tapetaiBe to, kad šlapius tapetus paprasta paruošti ir tepti ant sienų, jie, žinoma, turi ir kitų privalumų:

Skysti tapetai paprastai būna pagaminti iš natūralių medžiagų, todėl remonto darbus gali atlikti ir alergiški žmonės – nereikės jausti nemalonaus cheminių dažų ar klijų kvapo.

Skaityti straipsnį “Šlapi tapetai: didžiausi privalumai” »

Įmonių pardavimas: ką pravartu žinoti?

Įmonių pardavimas gali būti tikras galvos skausmas pardavėjui: kaip tam pasiryžti, kaip rasti pirkėją ir kaip apiforminti įmonės perleidimo aktą. Kartais gali prireikti ir teisininkų pagalbos, ir, nors tai kainuos papildomai, tačiau viskas įvyks greitai ir sklandžiai.

įmonių pardavimasTaigi, ką daryti, jei tvirtai apsisprendėte parduoti įmonę? Pirmiausia reikėtų būti tikriems, kad įmonė neturi skolų, kad jos buhalterija sutvarkyta – taip bus paprasčiau parduoti ir reikės tvarkyti mažiau dokumentų. Kitas žingsnis – pirkėjo paieška jūs, žinoma, galite patys įdėti skelbimą, arba ieškoti skelbimų su antrašte „perku įmonę“.

Kitas dalykas – reikės sudaryti pirkimo-pardavimo sutartį. Ją parengti nebus labai sudėtinga, nes šios sutarties šabloną galite rasti tiesiog internete – tereikės užpildyti savo duomenis. Pirkėjų galima rasti net ir ten, kur mažiausiai tikitės.

Skaityti straipsnį “Įmonių pardavimas: ką pravartu žinoti?” »

Moteriški kvapai

Elektroninė parduotuvė Estele.eu įsikūrusi Vilniaus mieste. Į šią parduotuvę vykti visiškai nebūtina, prekes užsisakyti galite internetu, negaišdami laiko kelionei į prekybos vietą. Estele elektroninėje parduotuvėje yra šie produktai:

  • Moteriški kvepalai.
  • Kvepalai vyrams.
  • Plaukų priežiūros priemonės (įvairūs šampūnai).
  • Įvairūs aksesuarai (kosmetinės, rankinės ir kt.).
  • Kosmetika.
  • Aromatizatoriai.

Skaityti straipsnį “Moteriški kvapai” »